Logo kantor.pl

Ikona telefonu +48 22 859 0218 (9:00 - 16:15 pon-pt)

Zarejestruj się

Zaloguj się

Atut Kantor Wymiany Walut

to jest mój kantor

ul. Modrzejowska 12 (w bramie)
41-200 Sosnowiec

 

Telefon kontaktowy: Tel: 32 292 40 08 Kom: 501 296 771

 

Kantor wymiany walut Atut

Kantor Atut jest dynamicznie rozwijającą się firmą. Dzięki najwyższemu poziomowi świadczonych usług cieszymy się nienaganną opinią u stałych i nowych Klientów.

 

Do każdej transakcji walutowej podchodzimy z pełnym profesjonalizmem oraz zapewniamy kompleksową obsługę. W naszym kantorze każdy Klient może liczyć na najwyższą jakość obsługi. Zatrudniamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę. Pracownicy kantoru nieustannie poszerzają swoją wiedzę, dlatego służą Państwu fachowym doradztwem i pomocą.

 

Kantor prowadzi przekazy pieniężne Western Union

Jest możliwość przesyłanie środków pieniężnych w Polsce do dowolnego oddziału oraz do oddziałów rozmieszczonych w ponad stu dziewięćdziesięciu krajach. Operacja jest płatna i należy ją dodać do kwoty którą chcą Państwo przekazać. Po transakcji pracownik wyda potwierdzenie wraz z numerem MTCM. Ten numer będzie potrzebny do odebrania środków pieniężnych. Przekazy pieniężnie mogą Państwo pobrać w naszym kantorze lub w każdym innym punkcie przekazów pieniężnych Western Union przedstawiając ważny dowód osobisty ze zdjęciem, lub inny ważny dokument np. paszport, prawo jazdy. Proszę także nie zapomnieć o numerze MTCN który jest numerem przekazu. Dostają go Państwo wraz z dowodem wpłaty.

 
 

 

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia kantoru

poniedziałek - piątek   9

 

Strona www: http://www.kantoratut.pl

Notowania kursów: http://www.kantoratut.pl

 

powrót

Aktualności dotyczące Kantorów

2015-11-30

Ile kosztuje realizacja przelewu walutowego za granicę?

Przelewy międzynarodowe potrafią kosztować sporo, zwłaszcza kiedy w miesiącu musimy wykonać ich kilka. Operacja księgowania przelewów międzynarodowych trwa o wiele dłużej niż w przypadku standardowego przelewu złotówkowego. Technicznie przelewy międzynarodowe mogą być realizowane z kont w złotówkach jak również kont walutowych. zobacz całość

2015-11-02

Zabezpiecz swój kantor przed złodziejem

Kantory stacjonarne narażone są na kradzieże nieustannie. Rocznie starty w wyniku kradzieży w kantorach sięgają setek miliardów złotych. Przestępcami nie zawsze są złodzieje i sprawcy napadów, prócz nich warto pamiętać także o nieuczciwych kasjerach oraz włamywaczach. Tym samym warto się zabezpieczyć przed stratami finansowymi czy to w postaci zabezpieczeń lokalu, czy samej gotówki. zobacz całość

O nas

Jak to działa?

Korzyści

Pomoc