Usługi Kantor.pl

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom udostępniamy następujące modele transakcyjne pozwalające na transakcje natychmiastowe oraz odroczone:

 

Tu i Teraz - Transakcja natychmiastowa

Usługa ta pozwala na szybką wymianę waluty. Prezentowany kurs jest aktualny dzięki odświeżaniu co 2 sekundy. Błyskawiczny przelew jest wykonywany natychmiast po kursie w chwili transakcji. Wszystkie procesy wymiany i wpłat są zautomatyzowane, co pozwala na wyeliminowanie jakichkolwiek błędów bez dodatkowych kosztów.

 

Twój Kurs - Transakcja odroczona

Usługa ta pozwala na wymianę waluty po określonym przez Państwa kursie. Zlecenie wymiany można złożyć w dowolnym czasie, zrealizowane zostanie natomiast automatycznie gdy w godzinach pracy serwisu (w dni robocze) określony przez Państwa kurs spotka się z kursem na rynku. Usługa ta jest bez kosztowa, nasz serwis nie pobiera żadnej prowizji.

 

Twój Termin - Transakcja odroczona

Dzięki tej usłudze mogą Państwo ustawić stały, cykliczny termin wykonywania zlecenia zakupu bądź sprzedaży waluty oraz wskazać rachunek na który zostaną przelane wymienione środki. Usługa ta jest bardzo pomocna dla osób, które spłacają kredyt hipoteczny i którym zależy na obniżenia kosztów dzięki tej bezpłatnej usłudze

 

Przelew międzynarodowy

Przelew międzynarodowy pozwala na wysyłanie waluty z zagranicy do Polski jak również w drugim kierunku czyli z Polski za granicę. Usługa ta jest całkowicie bezpieczna i zautomatyzowana oraz co najważniejsze ma najniższe na rynku koszty przelewów międzynarodowych.

 

Tu i Teraz 24 - Transakcja natychmiastowa 24

Model ten pozwala na wymianę walut z aktualnym kursem po godzinach pracy serwisu kantor.pl. Tu i Teraz 24 umożliwia bezpłatne całodobowe transakcję. Środki po wymianie będą zaksięgowane na wewnętrznym koncie lub wysłane na rachunek odbiorcy. Wypłata środków zostanie wykonana następnego dnia roboczego.

 

Easy - Transakcja ekspresowa

Easy – to usługa łatwej, szybkiej i czytelnej wymiany walut. Dzięki niej sprawnie kupisz lub sprzedasz walutę, którą po wymianie prześlesz na dowolny rachunek bankowy. Użytkownik w jednym panelu transakcyjnym ma dostęp do wszystkich par walutowych, dzięki czemu może śledzić notowania walut i podejmować decyzje o wymianie dowolnej dostępnej waluty w łatwy i szybki sposób. Aby przeprowadzić wymianę walut z wykorzystaniem usługi easy (kupno lub sprzedaż), przed transakcją należy zasilić swój portfel w serwisie. Usługa easy jest dostępna w godzinach pracy serwisu i jest wykonywana natychmiast po akceptacji zlecenia przez Użytkownika serwisu.

 

Easy24 - Transakcja ekspresowa24

Easy24 – to usługa o tych samych właściwościach co easy, ale dostępna po godzinach pracy serwisu i w dni wolne od pracy. Zasada działania easy24 jest taka sama jak usługi podstawowej dostępnej w godzinach pracy. Transakcja wymiany walut po godzinach pracy jest realizowana online, a podczas wymiany środków stosowany jest kurs walutowy nieco gorszy (przeważnie o 1 grosz) od tego na stronie głównej serwisu. Należy także pamiętać, że przelewy walutowe wykonane po operacji przewalutowania easy24 są realizowane następnego dnia roboczego. Koszty przelewów są niezmiennie takie same i bardzo atrakcyjne.


Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych