Logo kantor.pl

Ikona telefonu +48 22 859 0218 serwis (8:30 - 16:30 pon-pt) infolinia (9:00 - 17:00 pon-pt)

Zarejestruj się

Zaloguj się

PL

PL Polski EN English

Czas transakcji

Korzyść błyskawiczny transferPrzelewy realizujemy zwykle w ciągu 5 do 15 minut. W godzinach pracy, Kantor.pl gwarantuje księgowanie wpłat na konta Klientów wg czasów czasów podanych w poniższych linkach, o ile systemy informatyczne w bankach funkcjonują poprawnie. Nasza współpraca z większością banków układa się na tyle dobrze, że prawdopodobnie nie zdążysz nawet zaparzyć sobie kawy! Proces ten zwykle trwa do pietnastu minut. Przelewy najszybciej docierają ze wspołpracującymi bankami takimi jak: Pekao SA, PKO BP / Inteligo, mBank, Santander, Alior, T-Mobile, Raiffeisen, Millennium, ING oraz BGŻ BNP Paribas.

 

Czas księgowania

 

Poza godzinami pracy serwisu, czas księgowania wpłat może wydłużyć się do następnego dnia roboczego, ponieważ nie pracujemy w nocy, w weekendy i w święta.

 

Platforma transakcyjna kantor.pl działa całodobowo, natomiast przelewy wewnętrzne zlecane wieczorem (poza godzinami pracy systemów informatycznych w bankach) wykonywane są przez banki następnego dnia roboczego, dlatego też środki pojawiają się na kontach Użytkowników Kantor.pl następnego dnia. Podane czasy przelewów dotyczą dni roboczych, ponieważ nie pracujemy w nocy, w weekendy i w święta.

 

Transakcje w serwisie Kantor.pl są wykonywane od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30.

 

 

O nas

Jak to działa?

Korzyści

Pomoc