src=
Logowanie Załóż darmowe konto Rejestracja english

Czas transakcji

Przelewy realizujemy zwykle w ciągu 5 do 15 minut.

W godzinach pracy, Kantor.pl gwarantuje księgowanie wpłat na konta Klientów wg czasów czasów podanych w poniższych linkach, o ile systemy informatyczne w bankach funkcjonują poprawnie. Nasza współpraca z większością banków układa się na tyle dobrze, że prawdopodobnie nie zdążysz nawet zaparzyć sobie kawy! Proces ten zwykle trwa do pietnastu minut. Przelewy najszybciej docierają ze wspołpracującymi bankami takimi jak: PKO BP / Inteligo, Santander, Alior, T-Mobile, Raiffeisen, Millennium, ING oraz BNP Paribas.

Czas księgowania

Poza godzinami pracy serwisu, czas księgowania wpłat może wydłużyć się do następnego dnia roboczego, ponieważ nie pracujemy w nocy, w weekendy i w święta.

Platforma transakcyjna kantor.pl działa całodobowo, natomiast przelewy wewnętrzne zlecane wieczorem (poza godzinami pracy systemów informatycznych w bankach) wykonywane są przez banki następnego dnia roboczego, dlatego też środki pojawiają się na kontach Użytkowników Kantor.pl następnego dnia. Podane czasy przelewów dotyczą dni roboczych, ponieważ nie pracujemy w nocy, w weekendy i w święta.

Transakcje w serwisie Kantor.pl są wykonywane od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30.

Zarejestruj się ZA DARMO i sprawdź ile oszczędzisz

W kilka minut zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności jednego z pierwszych kantorów internetowych.

Załóż konto
Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych