Korzyści

Błsykawiczny transfer

Błyskawiczny transfer

Najszybszy na rynku czas przelewu. Dzięki pełnej automatyzacji współpracy w obsługiwanych bankach (w trybie TopTransfer) czas przelewu wynosi zaledwie od 30 sekund do 2 minut!

 

 

Oszczędność

Oszczędność

Najniższe opłaty na rynku walut online. Bezpłatne, ekspresowe przelewy krajowe w trybie TopTransfer. Opłaty za przelewy międzynarodowe wynoszą 3 PLN za transakcje w EUR i 5 PLN za transakcje w GBP, CHF i USD niezależnie od kwoty.

 

 

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Gwarantuje całkowicie bezpieczną wymianę walut online. Dbamy o bezpieczeństwo Państwa transakcji dzięki wielu zabezpieczeniom internetowym oraz kapitałowym.

 

 

Program Poleceń

Program Poleceń

To najlepsza droga do najkorzystniejszej wymiany walut. Zyskujesz Ty i osoba, której polecisz kantor.pl - zero marży, zero spread do 1000 jednostek waluty

 

 

Modele transakcji

Modele transakcji

Udostępniamy modele transakcyjne pozwalające na wykonywanie wymianę waluty w trybie natychmiastowym oraz dwóch trybach odroczonych: Twój Kurs oraz Twój Termin.

 

 

Program partnerski

Program partnerski

Zapoznaj się z atrakcyjną formą współpracy z naszym serwisem. Zarabiaj na promowaniu naszego serwisu poprzez swoją stronę internetową.

 

 

 


Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych