Logo kantor.pl

Ikona telefonu +48 22 859 0218 serwis (8:30 - 16:30 pon-pt) infolinia (9:00 - 17:00 pon-pt)

Zarejestruj się

Zaloguj się

PL

PL Polski EN English

Korzyści

Błsykawiczny transfer

Błyskawiczny transfer

Najszybszy na rynku czas przelewu. Dzięki pełnej automatyzacji współpracy w obsługiwanych bankach (w trybie TopTransfer) czas przelewu wynosi zaledwie od 30 sekund do 2 minut!

 

 

Oszczędność

Oszczędność

Najniższe opłaty na rynku walut online. Bezpłatne, ekspresowe przelewy krajowe w trybie TopTransfer. Opłaty za przelewy międzynarodowe wynoszą 3 PLN za transakcje w EUR i 5 PLN za transakcje w GBP, CHF i USD niezależnie od kwoty.

 

 

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Gwarantuje całkowicie bezpieczną wymianę walut online. Dbamy o bezpieczeństwo Państwa transakcji dzięki wielu zabezpieczeniom internetowym oraz kapitałowym.

 

 

Program Poleceń

Program Poleceń

To najlepsza droga do najkorzystniejszej wymiany walut. Zyskujesz Ty i osoba, której polecisz kantor.pl - zero marży, zero spread do 1000 jednostek waluty

 

 

Modele transakcji

Modele transakcji

Udostępniamy modele transakcyjne pozwalające na wykonywanie wymianę waluty w trybie natychmiastowym oraz dwóch trybach odroczonych: Twój Kurs oraz Twój Termin.

 

 

Program partnerski

Program partnerski

Zapoznaj się z atrakcyjną formą współpracy z naszym serwisem. Zarabiaj na promowaniu naszego serwisu poprzez swoją stronę internetową.

 

 

 

O nas

Jak to działa?

Korzyści

Pomoc