Logo kantor.pl

Ikona telefonu +48 22 859 0218 serwis (8:30 - 16:30 pon-pt) infolinia (9:00 - 17:00 pon-pt)

Zarejestruj się

Zaloguj się

PL

PL Polski EN English

Najtańszy kantor internetowy

Oszczędność

Kantor.pl pozwala na wymianę walut bez marży bankowej oraz powoduje, że kurs wymiany jest bardzo zbliżony, a nawet korzystniejszy od średniego międzybankowego kursu walut (lub kursu hurtowego). Transakcje opierają się na rzeczywistych notowaniach z rynku Forex (FX) co gwarantuje korzystne kursy i rzeczywiste oszczędności dla naszych Klientów.

 

Oszczędnościom sprzyjają także bezpłatne (w zależnosci od banku) lub wyjątkowo niskie prowizje za przelewy. W przypadku korzystania z kantoru internetowego Kantor.pl, kursy wymiany walut są znacznie korzystniejsze od kursów w bankach i kantorach stacjonarnych.

 

Kantor.pl pozwala na wymianę waluty z aktualnym kursem w momencie w którym decydują się Państwo na wykonanie transakcji. Gwarantujemy brak ukrytych opłat a od naszych klientów nie pobieramy żadnych opłat ani prowizji, oferujemy wiele bezpłatnych usług:

 

  • Rejestracja w serwisie kantor.pl - bezpłatnie
  • Wykonywanie transakcji - bezpłatnie
  • Przyjęcie przelewów walutowych z banków krajowych (opcja SHA*) - bezpłatnie
  • Przyjęcie przelewów walutowych z banków zagranicznych (opcja SHA*) - bezpłatnie
  • Elektroniczne rachunki księgowe - bezpłatnie
  • Przelewy miedzy klientami a bankami w których Kantor.pl posiada rachunki bankowe - bezpłatnie

*opcja SHA: koszty dzielone pomiędzy nadawcę a odbiorcę


 

Tanie przelewy zagraniczne

Platforma transakcyjna kantor pl oferuje klientom bardzo tanie przekazy walutowe. Opłaty za przelewy międzynarodowe wynoszą 3 PLN za transakcje w EUR i 5 PLN za transakcje w GBP, CHF i USD niezależnie od kwoty. Można uzyskać wiecej informacji między innymi na ten temat od samych użytkowników pod tym linkiem: kantor internetowy opinie

 

 

O nas

Jak to działa?

Korzyści

Pomoc