src=
Logowanie Załóż darmowe konto Rejestracja english

Modele transakcji

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom udostępniamy następujące modele transakcyjne pozwalające na transakcje natychmiastowe i na transakcje odroczone (Twój Kurs, Twój Termin):

 

Tu i Teraz - Transakcja natychmiastowa

Model ten pozwala na błyskawiczną wymianę waluty. Prezentowany kurs jest aktualny dzięki odświeżaniu co 2 sekundy. Procesy wymiany i wpłat są zautomatyzowane, co pozwala na wyeliminowanie jakichkolwiek błędów. Usługa jest wykonywana natychmiast w trzech trybach po kursie w chwili transakcji na korzystnych warunkach. 

 

Twój Kurs - Transakcja odroczona

Model ten pozwala na wymianę waluty po określonym przez Państwa kursie. Zlecenie wymiany można złożyć w dowolnym czasie, zrealizowane zostanie natomiast automatycznie gdy w godzinach pracy serwisu (w dni robocze) określony przez Państwa kurs spotka się z kursem na rynku. Wykonanie transakcji jest bezpłatne, kantor.pl nie pobiera prowizji.

 

Twój Termin - Transakcja odroczona

Dzięki tej bezpłatnej usłudze można ustawić stały, cykliczny termin wykonywania zlecenia zakupu bądź sprzedaży waluty oraz wskazać rachunek na który zostaną przelane środki. Oprócz zleceń cyklicznych np. na spłatę kredytu walutowego, model ten pozwala również na złożenie jednorazowego zlecenia wymiany środków w określonym terminie.

 

Tu i Teraz 24 - Transakcja natychmiastowa 24 

Model ten pozwala na całodobową wymianę walut z aktualnym kursem po godzinach pracy serwisu kantor.pl. Tu i Teraz 24 umożliwia transakcję przez całą noc oraz w weekendy - 24h na dobę. Środki po wymianie będą księgowane na wewnętrznym koncie lub wysłane na rachunek. Wypłata środków zostanie wykonana następnego dnia roboczego.

 

 

Zarejestruj się ZA DARMO i sprawdź ile oszczędzisz

W kilka minut zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności jednego z pierwszych kantorów internetowych.

Załóż konto
Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych