src=
Logowanie Załóż darmowe konto Rejestracja english

Kredytobiorcy kredytów CHF

Spłacasz kredyt w walucie obcej?

walutowy kredyt hipoteczny z niekorzystny kurs bankowyMoże masz walutowy kredyt hipoteczny zaciągnięty we frankach szwajcarskich CHF lub w euro czy w dolarze, bo chciałeś oszczędzić, a teraz Twój bank wymienia Twoje ciężko zarobione złotówki po niekorzystnym kursie bankowym? Jak spłacić kredyty hipoteczne zaciągnięte w walucie? Teraz nie musisz biernie przyglądać się jak Twój bank Cię wykorzystuje! Zarejestruj sie teraz, a my obniżymy Ci każdą ratę kredytu walutowego CHF o kilkadziesiąt złotych. Usługę możesz zautomatyzować tak aby spłata kredytu była spłacana w wybranym przez Ciebie terminie co miesiąc. Krótki instruktaż na temat jak należy się zarejestrować i korzystać z udogodnień naszego internetowego kantoru w czterech krótkich krokach znajduje się pod powyższym linkiem.

 

Spłacaj kredyt walutowy bez wysokiej marży bankowej

kredytobiorcy kredytów walutowychJeżeli spłacasz kredyty w obcych walutach, kupujesz czy sprzedajesz nieruchomości za granicą, kredyt hipotecznyczy wynajmujesz nieruchomości za granicą, Kantor.pl jest dla Ciebie właściwym partnerem, który całodobowo w bezpieczny sposób oraz w krótkim terminie zrealizuje wymianę walut po niskiej marży. Teraz będziesz mógł spokojnie spać, wiedząc ze spłacasz kredyt walutowy po międzybankowym kursie walut Forex, a dzięki usłudze Wymień walutę we własnym terminie, nie musisz już pamiętać o comiesięcznym terminie spłaty raty kredytowej. Możesz zdefiniować stały, cykliczny termin wykonania zlecenia zakupu lub sprzedaży waluty i wskazać rachunek, na który powinny być przelane wymienione środki, a wszelkie operacje będą wykonywały się automatycznie. Usługa jest całkowicie bezpłatna, nie jest pobierana żadna prowizja. Jeśli jeszcze nie spłacasz kredyt walutowy przez nasz internetowy kantor.pl, pobierz wzór wniosku o spłatę kredytu we frankach pod linkiem: Wzór wniosku o spłatę kredytu walutowego przez internetowy kantor.pl. 

 

Zakup franków przez internet

Proszę pamiętać, że w banku w którym masz kredyt, musisz posiadać konto zakup frankawalutowe w walucie kredytu (CHF, USD, EUR). Zwykle prowadzenie tego konta jest bezpłatne w większości banków. Wystarczy w serwisie zlecić automatyczne zasilanie konta w danej walucie żeby było można zapłacić ratę kredytu. Kupowanie waluty przez kantor on-line pozwoli na znacznie korzystniejszą niż w banku wymianę waluty. Sprawdź pod tym linkiem kantor online opinie.

 

Przykładowe pytanie klienta na temat spłaty kredytu walutowego przez kantor.pl

W jaki sposób mogę w serwisie Kantor.pl kupować walutę CHF w celu spłacania rat kredytu hipotecznego?

Posiadam konto osobiste w BPH a kredyt w Santander Banku. Proszę o informację czy jest możliwość, aby Państwo zakupione prze ze mnie CHF przesyłali bezpośrednio na konto na które mam wpłacać ratę, z tym, ze w tytule musiałyby być podane dokładne dane umowy kredytowej, ponieważ nie jest to konto indywidualne. W Banku BPH otrzymałem informację, że jeśli chciałbym wpłacać CHF ze swojego konta indywidualnego na konto Santandera, przelew ten traktowany by był jako przelew zagraniczny – opłata 65 PLN – co zjadłoby oszczędność w zakupie CHF u Państwa a nie w Santander Banku.

 

Spłacaj kredyt walutowy cyklicznie, automatycznie

Na wszystkie pytania odpowiedz: TAK. Pan wpłaca PLN na nasz rachunek w BPH – czas księgowania około 5 minut. Koszt 0 PLN. Wykonuje Pan transakcje PLN -> CHF po bieżącym kursie walut. Kantor.pl wykonuje przelew CHF na rachunek kredytowy w Santander – przelew jest natychmiastowy. Koszt 0 PLN. W tytule przelewu może Pan umieścić dowolną informację i przelew zostanie zrealizowany z takim właśnie tytulem określonym przez Pana. Możliwe jest też ustawienie bezpłatnie cykliczną spłatę raty kredytowej korzystając z usługi transakcji odroczonej 'Twój termin'.   

 

 

Zarejestruj się ZA DARMO i sprawdź ile oszczędzisz

W kilka minut zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności jednego z pierwszych kantorów internetowych.

Załóż konto
Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych