src=
Logowanie Załóż darmowe konto Rejestracja english

Lista współpracujących z Kantor.pl banków

Kantor.pl posiada rachunki bankowe w następujących bankach, w których oferowane są bezpłatne przelewy:

banki współpracujące

 

Jeśli potrzebujesz numer SWIFT lub numer rachunku bankowego serwisu kantor.pl w jednym z powyższych banków, sprawdź pod udostępnionym linkiem. Kod SWIFT jest używany do transakcji międzynarodowych. Kod SWIFT składa się z ciągu ośmiu cyfr i liter i pozwala na zindentyfikowanie instytucji finansowej do której jest przesyłany przelew zagraniczny. W Polsce przyjęło się, że nazywamy Kod BIC kodem SWIFT.

 

(1) Transakcje walutowe EUR, CHF, USD, GBP w trybie TopTransfer (Błyskawiczny transfer) do banku Santander umożliwiają spłatę kredytów hipotecznych poprzez rachunki w banku BZWBK. Kantor.pl nie prowadzi rachunków w banku Santander.

(2) Transakcje walutowe CHF, USD, GBP do banku ING obsługiwane są w trybie OneDay+. Kantor.pl nie prowadzi rachunków CHF, USD i GBP w banku ING.


 

Błyskawiczny transfer przelewu

jest najtańszą i najszybszą metodą wymiany walut w serwisie Kantor.pl, ponieważ jeśli Kantor.pl i Użytkownik mają rachunki bankowe w tym samym banku, wowczas przelewy środków odbywają się pomiędzy rachunkami w bankach, w których swoje rachunki posiada zarazem serwis Kantor.pl jak i Użytkownik. W tych transakcjach nie występują opłaty pobierane przez banki za walutowe przelewy międzybankowe. Wymiany walut z/do mBank i MultiBank obsługiwane są przez rachunki Kantor.pl w BRE Banku – w tym przypadku mogą, choć nie muszą, wystąpić koszty przelewów.

 

Dokładne informacje co do kosztów przelewów w poszczegolnych bankach znajdują się pod tym linkiem: opłata za przelewy w poszczególnych bankach.

 

 

Dużą zaletą błyskawicznego transferu przelewu przez bank znajdujący sie na liście banków obsługiwanych bezpłatnie (TopTransfer) lub przez wyszystkie pozostałe banki w trybie Speed Transfer jest fakt, że cały proces operacji kupna lub sprzedaży walut w zdecydowanej większości przypadków nie zajmuje więcej niż kilkanaście minut. Wymiana walut przebiega całodobowo w trybie online. Wiecej na temat czasach przelewów pod linkiem czasy transakcji - wymiana walut. Warto zwrócić uwagę na to, że kursy bankowe polskich banków są znacznie mniej korzystne, niż kursy walutowe w kantor.pl. 

Zarejestruj się ZA DARMO i sprawdź ile oszczędzisz

W kilka minut zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności jednego z pierwszych kantorów internetowych.

Załóż konto
Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych