Logo kantor.pl

Ikona telefonu +48 22 859 0218 serwis (8:30 - 16:30 pon-pt) infolinia (9:00 - 17:00 pon-pt)

Zarejestruj się

Zaloguj się

PL

PL Polski EN English

Wysyp napadów na kantory - tym razem w Siedlcach

2014-11-04

Coraz częściej jesteśmy świadkami napadów na kantory, fala napaści trwa a napastnicy wciąż nie są zidentyfikowani. Niektórzy przypuszczają, iż napady są zorganizowane przez jedną grupę przestępczą. W Siedlcach 31 października 2014 roku miał miejsce napad na właściciela kantoru, już kolejnego w ciągu tygodnia, tym razem w kantorze w Siedlcach.


 

Dwóch sprawców napadu na kantor

uciekajacy złodziej z napadu na kantorW bestialskim napadzie na kantor brało udział dwóch sprawców, którym udało się zbiec. Obezwładnili oni ofiarę gazem, a następnie pobili i skradli teczkę zawierającą pieniądze oraz dokumenty. Wciąż trwają poszukiwania sprawców, o czym na bieżąco informują media. Do napadu na kantor doszło na ulicy Starowiejskiej w Siedlcach. Jak informuje rzecznik prasowy Jerzy Długosz z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach napad miał miejsce w godzinach wieczornych. Filmik z wypowiedzią rzecznika na temat okoliczności napadu znajduje się poniżej:

 


 

Zdesperowani sprawcy zrabowali nieznaną i prawdopodobnie niewielką ilość pieniędzy

skradziona teczka z napadu na kantorZamaskowani mężczyźni, ubrani w kominiarki napadli na 58 letniego mężczyznę, właściciela kantoru. Napastnicy pobili mężczyznę najpewniej pałką teleskopową, uciekając z miejsca zdarzenia samochodem. Z miejsca zdarzenia zniknęła teczka wraz z zawartością. W teczce znajdowała się nieznana ilość pieniędzy oraz liczne dokumenty, jak wskazuje właściciel. Sprawcy napadu są poszukiwani przez miejscową Policję, która poinformowana została tuż po napadzie przez ofiarę.

 

Pobity i obrabowany właściciel kantoru został hospitalizowany z lekkimi obrażeniami ciała i poddany obserwacji z uwagi na uraz oka, jednak jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Należy podkreślić, iż do napadu doszło w centrum miasta, co dowodzi zuchwalstwa sprawców, zarazem kradzież nie była pieczołowicie planowana, czego dowodzi rabunek teczki o nieznanej zawartości dla sprawców.

 

 

 

Autor:

Zespół Kantor.pl

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót

O nas

Jak to działa?

Korzyści

Pomoc