Logo kantor.pl

Ikona telefonu +48 22 859 0218 serwis (8:30 - 16:30 pon-pt) infolinia (9:00 - 17:00 pon-pt)

Zarejestruj się

Zaloguj się

PL

PL Polski EN English

Wymieniaj walutę we własnym terminie

2014-10-24

Spłacaj kredyt walutowy wymieniając złotówki na franki CHF w Kantor.pl

Wymiana waluty we własnym terminie przydaje się najbardziej wtedy, kiedy trzeba regularnie spłacać raty kredytu walutowego. Teraz nie ma potrzeby wymieniać franków lub euro po kalendarzykniekorzystnym kursie bankowym. Sprawdź nasze konkurencyjne kursy walut i wymieniaj walutę w internetowym kantorze - Kantor.pl. Klienci korzystając z tej usługi oszczędzają do 100 złotych miesięcznie. Pod poniższym linkiem znajduje się wzór pisma do banków uruchamiający proces przejścia na samodzielną spłatę kredytu walutą. Jeśli jeszcze nie spłacasz kredytu walutowego przez nasz internetowy kantor, pobierz wzór wniosku o spłatę kredytu w walucie

 

 

Uruchom automatyczną spłatę kredytu hipotecznego bezpłatnie w serwisie kantor.pl i zacznij oszczędzać od dzisiejszego dnia. 

Dzięki naszej usłudze 'Wymiana waluty we własnym terminie' nie musisz już pamiętać o comiesięcznym terminie spłaty raty kredytowej. Nie narażaj się na wysokie kary za nieterminowe spłaty rat kredytu walutowego. Często banki naliczają bardzo wysokie kary nawet jeśli spóźniamy sie ze spłatą kredytu 1, 2 dni.  Możesz zdefiniować stały cykliczny termin wykonania zlecenia zakupu lub sprzedaży waluty i wskazać rachunek, na który powinny być przelane wymienione środki. W swoim banku ustaw stałe zlecenie wpłaty środków do Kantor.pl, a wszelkie operacje będą wykonywały się automatycznie. O każdym zdarzeniu zostaniesz poinformowany mailem. Usługa  'Wymiana waluty we własnym terminie' pozwala także na złożenie jednorazowego zlecenia wymiany środków. Zlecenie wymiany walut możesz złożyć całodobowo po godzinach pracy serwisu. Usługa jest całkowicie bezkosztowa – nie jest pobierana żadna prowizja.

 

 

Oszczędzaj w naszym kantorze internetowym jeszcze dzisiaj    Zarejestruj się

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót

O nas

Jak to działa?

Korzyści

Pomoc