Wymiana waluty CHF - możliwe opóźnienia z powodu święta

2015-05-14

Ze względu na święto w Szwajcarii, w dniu 14 maja transakcje wymiany waluty CHF mogą być realizowane z jednodniowym opóźnieniem. Przepraszamy za powstałe utrudnienia.

Serwis kantor.pl to nie tylko wygodny sposób na wymianę waluty ale również atrakcyjny cennik walut. Jedną z walut, która może się poszczycić niezwykle niską ceną w kantor.pl jest frank szwajcarski. Dzięki zaawansowanym funkcjom ustalenia warunków transakcji względem poziomu ceny franka jak bezpłatna opcja Twój Termin użytkownicy serwisu kantor.pl mogą zautomatyzować miesięczne spłaty kredytów we frankach.

Platforma wymiany walut online to doskonałe miejsce na wymianę franka szwajcarskiego w okazyjnie niskiej cenie i uniknięcie wysokich kosztów pośrednictwa bankowego w przypadku spłaty rat kredytu hipotecznego w walucie obcej. Współpraca kantor.pl z wieloma bankami w Szwajcarii to duży atut oferty kantoru internetowego. Pośród banków kooperujących znajdują się między innymi Bank Sarasin & Cie AG, Clariden Leu AG, Credit Suisse, EFG Bank European Financial Group SA, Julius Bär & Co. AG, Rothschild Bank AG, UBS AG, Union Bancaire Privée, UBP, Bank Vontobel AG.

 

 
Redakcja Kantor.pl

 

Autor:

Zespół Kantor.pl

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót


Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych