src=
Logowanie Załóż darmowe konto Rejestracja english

Wyłączenie starego panelu transakcyjnego

2021-09-15

Szanowni Państwo,

w 2018 roku oddaliśmy do Państwa dyspozycji nowy system transakcyjny serwisu kantor.pl i jednocześnie nieprzerwanie udostępnialiśmy Państwu stary system transakcyjny, który towarzyszy nam od początku naszej działalności, tj. od 2010 roku. Po trzech latach ze względu na coraz większe rozbieżności w obu tych systemach oraz wymogi prawne zapewnienia niektórych funkcjonalności wynikające z faktu, że jesteśmy Instytucją Płatniczą, jesteśmy zmuszeni przestać utrzymywać stary system transakcyjny.
Tym samym uprzejmie informujemy Państwa o całkowitym wyłączeniu starego systemu transakcyjnego kantor.pl z dniem 2 października 2021. Od tego dnia do Państwa dyspozycji będzie wyłącznie nowy (z 2018 roku) system transakcyjny. Nasi Klienci nic nie muszą robić bez względu na to, z którego systemu obecnie Państwo korzystacie.
Gdybyście Państwo mieli jakieś pytania z tym związane lub potrzebowali pomocy w obsłudze nowego (z 2018 roku) zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią pod numerem telefonu podanym w zakładce KONTAKT.

pozdrawiamy,
Zespół kantor.pl

 

Autor:

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót

Zarejestruj się ZA DARMO i sprawdź ile oszczędzisz

W kilka minut zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności jednego z pierwszych kantorów internetowych.

Załóż konto
Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych