Wyłączenie starego panelu transakcyjnego

2021-09-15

Szanowni Państwo,

w 2018 roku oddaliśmy do Państwa dyspozycji nowy system transakcyjny serwisu kantor.pl i jednocześnie nieprzerwanie udostępnialiśmy Państwu stary system transakcyjny, który towarzyszy nam od początku naszej działalności, tj. od 2010 roku. Po trzech latach ze względu na coraz większe rozbieżności w obu tych systemach oraz wymogi prawne zapewnienia niektórych funkcjonalności wynikające z faktu, że jesteśmy Instytucją Płatniczą, jesteśmy zmuszeni przestać utrzymywać stary system transakcyjny.
Tym samym uprzejmie informujemy Państwa o całkowitym wyłączeniu starego systemu transakcyjnego kantor.pl z dniem 2 października 2021. Od tego dnia do Państwa dyspozycji będzie wyłącznie nowy (z 2018 roku) system transakcyjny. Nasi Klienci nic nie muszą robić bez względu na to, z którego systemu obecnie Państwo korzystacie.
Gdybyście Państwo mieli jakieś pytania z tym związane lub potrzebowali pomocy w obsłudze nowego (z 2018 roku) zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią pod numerem telefonu podanym w zakładce KONTAKT.

pozdrawiamy,
Zespół kantor.pl

 

Autor:

Zespół Kantor.pl

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót


Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych