Logo kantor.pl

Ikona telefonu +48 22 859 0218 (9:00 - 16:30 pon-pt)

Zarejestruj się

Zaloguj się

PL

PL Polski EN English

Transakcje TopTransfer

Transakcje TopTransfer to najbardziej opłacalna finansowo oraz najszybsza metoda wymiany walut w serwisie kantor.pl. Dzieje się tak ponieważ przelewy środków odbywają pomiędzy rachunkami w bankach, w których kantor.pl ma swoje rachunki. Usługa jest bezpłatna: w tych transakcjach nie występują opłaty pobierane przez banki za walutowe przelewy międzybankowe.


Transakcje z/do mBank i MultiBank obsługiwane są przez rachunki kantor.pl w BRE Banku – w którym mogą występować koszty przelewów. Do banku Millennium natomiast transakcje w trybie TopTransfer są obsługiwane jedynie dla rachunków PLN, EUR i CHF.

 

Największą zaletą TopTransfer jest szybkość operacji kupna/sprzedaży walut - zazwyczaj proces ten nie trwa nie dłużej niż kilkanaście minut. Jeśli transakcja wymiany waluty dotyczy innych rachunków niż wymienione poniżej, proszę się zapoznać z zasadami transakcji OneDay+.

 

Lista banków transakcji TopTransfer

 

(1)

(3)

(2)

 

 

  • (1) Transakcje walutowe CHF, USD, GBP do banku ING obsługiwane są w trybie OneDay+. Kantor.pl nie prowadzi rachunków CHF, USD i GBP w banku ING.
  • (2) Transakcje walutowe EUR, CHF, USD, GBP w trybie TopTransfer do banku Sandander umożliwiają spłatę kredytów poprzez rachunki w banku BZWBK. Kantor.pl nie prowadzi rachunków w banku Sandander.
  • (3) Transakcje walutowe USD, GBP do banku Nordea obsługiwane są w trybie OneDay+. Kantor.pl nie prowadzi rachunków USD i GBP w banku Nordea.

O nas

Jak to działa?

Korzyści

Pomoc