Transakcje TopTransfer

Transakcje TopTransfer to najbardziej opłacalna finansowo oraz najszybsza metoda wymiany walut w serwisie kantor.pl. Dzieje się tak ponieważ przelewy środków odbywają pomiędzy rachunkami w bankach, w których kantor.pl ma swoje rachunki. Usługa jest bezpłatna: w tych transakcjach nie występują opłaty pobierane przez banki za walutowe przelewy międzybankowe.


Do banku Millennium transakcje w trybie TopTransfer są obsługiwane jedynie dla rachunków PLN, EUR i CHF.

 

Największą zaletą TopTransfer jest szybkość operacji kupna/sprzedaży walut - zazwyczaj proces ten nie trwa nie dłużej niż kilkanaście minut. Jeśli transakcja wymiany waluty dotyczy innych rachunków niż wymienione poniżej, proszę się zapoznać z zasadami transakcji OneDay+.

 

Lista banków transakcji TopTransfer

 

Znalezione obrazy dla zapytania t mobile alior bank logo

Znalezione obrazy dla zapytania bgż logo

(1)

 

 

 

 

  • (1) Transakcje walutowe CHF, USD, GBP do banku ING obsługiwane są w trybie OneDay+. Kantor.pl nie prowadzi rachunków CHF, USD i GBP w banku ING.

Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych