Logo kantor.pl

Ikona telefonu +48 22 859 0218 serwis (8:30 - 16:30 pon-pt) infolinia (9:00 - 17:00 pon-pt)

Zarejestruj się

Zaloguj się

PL

PL Polski EN English

Tanie dolary - cena dolara zachęca do zakupu

2015-01-30

To wydaje się być dobra okazja do kupna amerykańskiej waluty, na wypadek, gdyby złoty miał stracić np. po danych z USA, ponieważ cena  dolara dzisiaj wynosi 3,7140. Oczywiście, teoretycznie możliwe jest, że uda się uchwycić jeszcze np. 3,70 czy 3,6985, zawsze to jednak pewne ryzyko. Obecny poziom i tak jest bardzo przyzwoity w porównaniu z maksimami osiąganymi w ostatnich dniach (a było to nawet 3,7690). 

 

Podobnie można podsumować EUR/PLN, gdzie widzimy 4,2090. Wsparciem powinna być linia 4,20, gdyby nawet doszło do jej testu, to mogłoby to się skończyć odbiciem, jak kilka dni temu. Nie ma dziś danych z Polski, pary będą raczej pod wpływem eurodolara.


 

 

Autor:

Tomasz Adam Witczak

FMC Management sp. z o.o.

Analityk Rynków Finansowych

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót

O nas

Jak to działa?

Korzyści

Pomoc