Logo kantor.pl

Ikona telefonu +48 22 859 0218 serwis (8:30 - 16:30 pon-pt) infolinia (9:00 - 17:00 pon-pt)

Zarejestruj się

Zaloguj się

PL

PL Polski EN English

Święto bankowe w Anglii w dniu 4 maja 2015

2015-05-04

Ze względu na święto w Wielkiej Brytanii, w dniu 4 maja transakcje wymiany waluty funtów GBP mogą być realizowane z jednodniowym opóźnieniem. Przelewy zagraniczne do Wielkiej Brytanii zostaną dokonane w w dniu 5 maja. Przepraszamy za powstałe utrudnienia.


Ceny funta w kantorach stacjonarnych bywają wiele wyższe niżeli kursy kantorów internetowych. W kantor.pl  funt dostępny jest taniej niż w bankach jak i placówkach tradycyjnych, a przy tym wymiana trwa zaledwie kilka minut. Internetowy kantor kantor.pl współpracuje ze wszystkimi bankami w Wielkiej Brytanii (Barclays, Clydesdale Bank, Halifax Bank of Scotland, HSBC, LLoyds TSB, Natwest, Royal Bank of Scotland (RBS), Santander, Building Society) przez co transakcje realizowane są bezzwłocznie i bez opłat. 

Usługi serwisu są opłacalne dla wielu grup przedsiębiorców i klientów prywatnych przykładowo na zakup towarów z Wielkiej Brytanii czy też na opłacenie studiów zagranicznych. Serwis kantor.pl oferuje swoim użytkownikom szereg funkcji usprawniających obsługę i wymianę środków. Jedną z takich bezpłatnych funkcji jest Twój Kurs umożliwiająca zakup waluty automatycznie wtedy, kiedy osiąga ona ustalony wcześniej kurs, jest to transakcja odroczona w czasie dokonująca się w chwili gdy waluta będzie tania. Dzięki tej opcji nie trzeba non stop śledzić kursu i mieć dostępu do platformy kantor.pl non stop, bowiem transakcja zrealizuje się automatycznie, a co ważne opcja ta nic nie kosztuje użytkownika, jest całkowicie bezpłatna.

 

 
Redakcja Kantor.pl

 

Autor:

Zespół Kantor.pl

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót

O nas

Jak to działa?

Korzyści

Pomoc