src=
Logowanie Załóż darmowe konto Rejestracja english

Święto bankowe w Anglii w dniu 4 maja 2015

2015-05-04

Ze względu na święto w Wielkiej Brytanii, w dniu 4 maja transakcje wymiany waluty funtów GBP mogą być realizowane z jednodniowym opóźnieniem. Przelewy zagraniczne do Wielkiej Brytanii zostaną dokonane w w dniu 5 maja. Przepraszamy za powstałe utrudnienia.


Ceny funta w kantorach stacjonarnych bywają wiele wyższe niżeli kursy kantorów internetowych. W kantor.pl  funt dostępny jest taniej niż w bankach jak i placówkach tradycyjnych, a przy tym wymiana trwa zaledwie kilka minut. Internetowy kantor kantor.pl współpracuje ze wszystkimi bankami w Wielkiej Brytanii (Barclays, Clydesdale Bank, Halifax Bank of Scotland, HSBC, LLoyds TSB, Natwest, Royal Bank of Scotland (RBS), Santander, Building Society) przez co transakcje realizowane są bezzwłocznie i bez opłat. 

Usługi serwisu są opłacalne dla wielu grup przedsiębiorców i klientów prywatnych przykładowo na zakup towarów z Wielkiej Brytanii czy też na opłacenie studiów zagranicznych. Serwis kantor.pl oferuje swoim użytkownikom szereg funkcji usprawniających obsługę i wymianę środków. Jedną z takich bezpłatnych funkcji jest Twój Kurs umożliwiająca zakup waluty automatycznie wtedy, kiedy osiąga ona ustalony wcześniej kurs, jest to transakcja odroczona w czasie dokonująca się w chwili gdy waluta będzie tania. Dzięki tej opcji nie trzeba non stop śledzić kursu i mieć dostępu do platformy kantor.pl non stop, bowiem transakcja zrealizuje się automatycznie, a co ważne opcja ta nic nie kosztuje użytkownika, jest całkowicie bezpłatna.

 

 
Redakcja Kantor.pl

 

Autor:

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót

Zarejestruj się ZA DARMO i sprawdź ile oszczędzisz

W kilka minut zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności jednego z pierwszych kantorów internetowych.

Załóż konto
Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych