Święto bankowe w Anglii w dniu 4 maja 2015

2015-05-04

Ze względu na święto w Wielkiej Brytanii, w dniu 4 maja transakcje wymiany waluty funtów GBP mogą być realizowane z jednodniowym opóźnieniem. Przelewy zagraniczne do Wielkiej Brytanii zostaną dokonane w w dniu 5 maja. Przepraszamy za powstałe utrudnienia.


Ceny funta w kantorach stacjonarnych bywają wiele wyższe niżeli kursy kantorów internetowych. W kantor.pl  funt dostępny jest taniej niż w bankach jak i placówkach tradycyjnych, a przy tym wymiana trwa zaledwie kilka minut. Internetowy kantor kantor.pl współpracuje ze wszystkimi bankami w Wielkiej Brytanii (Barclays, Clydesdale Bank, Halifax Bank of Scotland, HSBC, LLoyds TSB, Natwest, Royal Bank of Scotland (RBS), Santander, Building Society) przez co transakcje realizowane są bezzwłocznie i bez opłat. 

Usługi serwisu są opłacalne dla wielu grup przedsiębiorców i klientów prywatnych przykładowo na zakup towarów z Wielkiej Brytanii czy też na opłacenie studiów zagranicznych. Serwis kantor.pl oferuje swoim użytkownikom szereg funkcji usprawniających obsługę i wymianę środków. Jedną z takich bezpłatnych funkcji jest Twój Kurs umożliwiająca zakup waluty automatycznie wtedy, kiedy osiąga ona ustalony wcześniej kurs, jest to transakcja odroczona w czasie dokonująca się w chwili gdy waluta będzie tania. Dzięki tej opcji nie trzeba non stop śledzić kursu i mieć dostępu do platformy kantor.pl non stop, bowiem transakcja zrealizuje się automatycznie, a co ważne opcja ta nic nie kosztuje użytkownika, jest całkowicie bezpłatna.

 

 
Redakcja Kantor.pl

 

Autor:

Zespół Kantor.pl

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót


Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych