src=
Logowanie Załóż darmowe konto Rejestracja english

Święto 11 listopada

2014-11-10

W dniu 11 listopada, 2014, kantor internetowy kantor.pl funkcjonuje tak jak w dzień wolny od pracy, tj. tego dnia można składać zlecenia oraz można wykonywać transakcje 24h na dobę.


Wypłaty zlecone tego dnia będą realizowane w najbliższy dzień roboczy, tj. 12 listopada. W dniu 11 listopada banki i systemy informatyczne banków funkcjonują tak jak w weekend. Oznacza to, że wpłaty do kantor.pl w niektórych bankach mogą być księgowane dopiero w środę, czyli 12 listopada.

Internetowy kantor to nie nowość na rynku, aczkolwiek wciąż niepopularna forma wymiany walut. Serwis kantor.pl zachęca internautów do skorzystania z oferty wymiany po korzystnym kursie gwarantując jednocześnie wysoki poziom bezpieczeństwa transakcji i szybką realizację. Dzięki atrakcyjnej ofercie dostępnej 24h na dobę zyskuje przewagę nad konkurencją w postaci kantorów stacjonarnych.

Platforma obsługuje przelewy międzynarodowe do USA jak i do Francji, Wielkiej Brytanii i innych krajów, ich zaletą prócz komfortowego sposobu zlecenia transakcji są niskie opłaty jak i szybkość dokonania przelewu euro nawet w ciągu jednego dnia jeśli zlecenie zostanie nadane przed godziną 13.00. Prowizja za realizację przelewu w euro to zaledwie 3zł. 

 

Redakcja Kantor.pl

 

Autor:

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót

Zarejestruj się ZA DARMO i sprawdź ile oszczędzisz

W kilka minut zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności jednego z pierwszych kantorów internetowych.

Załóż konto
Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych