Święto 11 listopada

2014-11-10

W dniu 11 listopada, 2014, kantor internetowy kantor.pl funkcjonuje tak jak w dzień wolny od pracy, tj. tego dnia można składać zlecenia oraz można wykonywać transakcje 24h na dobę.


Wypłaty zlecone tego dnia będą realizowane w najbliższy dzień roboczy, tj. 12 listopada. W dniu 11 listopada banki i systemy informatyczne banków funkcjonują tak jak w weekend. Oznacza to, że wpłaty do kantor.pl w niektórych bankach mogą być księgowane dopiero w środę, czyli 12 listopada.

Internetowy kantor to nie nowość na rynku, aczkolwiek wciąż niepopularna forma wymiany walut. Serwis kantor.pl zachęca internautów do skorzystania z oferty wymiany po korzystnym kursie gwarantując jednocześnie wysoki poziom bezpieczeństwa transakcji i szybką realizację. Dzięki atrakcyjnej ofercie dostępnej 24h na dobę zyskuje przewagę nad konkurencją w postaci kantorów stacjonarnych.

Platforma obsługuje przelewy międzynarodowe do USA jak i do Francji, Wielkiej Brytanii i innych krajów, ich zaletą prócz komfortowego sposobu zlecenia transakcji są niskie opłaty jak i szybkość dokonania przelewu euro nawet w ciągu jednego dnia jeśli zlecenie zostanie nadane przed godziną 13.00. Prowizja za realizację przelewu w euro to zaledwie 3zł. 

 

Redakcja Kantor.pl

 

Autor:

Zespół Kantor.pl

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót


Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych