Logo kantor.pl

Ikona telefonu +48 22 859 0218 serwis (8:30 - 16:30 pon-pt) infolinia (9:00 - 17:00 pon-pt)

Zarejestruj się

Zaloguj się

PL

PL Polski EN English

Rachunki USD i GBP w Banku Millennium

2015-10-01

Informujemy, że uruchomiliśmy rachunki USD i GBP w Banku Millennium. Oznacza to, że przelewy nominowane w dolarach lub w funtach brytyjskich z Państwa rachunku USD lub GBP w Banku Millennium do Kantor.pl, a także z Kantor.pl na Państwa rachunek USD lub GBP w Banku Millennium, będą realizowane znacznie szybciej oraz bezpłatnie od kwoty 500 jednostek waluty. 


Millenium BankSzczegóły dotyczące czasów przelewów i kosztów przelewów można znaleźć w załączonych linkach. Serwis kantor.pl jest stale rozwijany i ulepszany celem zmniejszenie kosztów i przyspieszenia szybkość dokonywanych przelewów bankowych. dot. Nie ma potrzeby przepłacać. 

W kantor.pl kursy walut są wyjątkowo atrakcyjne na tle konkurencyjnych kantorów stacjonarnych i internetowych czy banków, zwłaszcza w przypadku takich walut jak euro, dolar czy funt. Również kiedy masz ustalony termin spłaty np. kredytu lub zapłaty za wynajem mieszkania czy studia możesz ustalić termin, w jakim wymiana nastąpi automatycznie. Nie musisz wtedy pamiętać o realizacji transakcji, wystarczy wcześniej skorzystać z funkcji 'Twój Termin' – transakcji odroczonej o wskazanej dacie realizacji.

Dzięki współpracy z większością banków tak w Wielkiej Brytanii (np HSBC albo Lloyds), Szwajcarii (np Credit Suisse, J. Julius Baer albo UBS) jak i w USA (Bank of America) i Niemiec albo nawet Białorusi i Ukrainie możliwa jest błyskawiczna i bezpłatna realizacja transakcji. Tym samym katalog zalet korzystania z kantor.pl się poszerza z korzyścią dla kantoru internetowego i komfortu Użytkownika.

 

Autor:

Zespół Kantor.pl

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót

O nas

Jak to działa?

Korzyści

Pomoc