Rachunki USD i GBP w Banku Millennium

2015-10-01

Informujemy, że uruchomiliśmy rachunki USD i GBP w Banku Millennium. Oznacza to, że przelewy nominowane w dolarach lub w funtach brytyjskich z Państwa rachunku USD lub GBP w Banku Millennium do Kantor.pl, a także z Kantor.pl na Państwa rachunek USD lub GBP w Banku Millennium, będą realizowane znacznie szybciej oraz bezpłatnie od kwoty 500 jednostek waluty. 


Millenium BankSzczegóły dotyczące czasów przelewów i kosztów przelewów można znaleźć w załączonych linkach. Serwis kantor.pl jest stale rozwijany i ulepszany celem zmniejszenie kosztów i przyspieszenia szybkość dokonywanych przelewów bankowych. dot. Nie ma potrzeby przepłacać. 

W kantor.pl kursy walut są wyjątkowo atrakcyjne na tle konkurencyjnych kantorów stacjonarnych i internetowych czy banków, zwłaszcza w przypadku takich walut jak euro, dolar czy funt. Również kiedy masz ustalony termin spłaty np. kredytu lub zapłaty za wynajem mieszkania czy studia możesz ustalić termin, w jakim wymiana nastąpi automatycznie. Nie musisz wtedy pamiętać o realizacji transakcji, wystarczy wcześniej skorzystać z funkcji 'Twój Termin' – transakcji odroczonej o wskazanej dacie realizacji.

Dzięki współpracy z większością banków tak w Wielkiej Brytanii (np HSBC albo Lloyds), Szwajcarii (np Credit Suisse, J. Julius Baer albo UBS) jak i w USA (Bank of America) i Niemiec albo nawet Białorusi i Ukrainie możliwa jest błyskawiczna i bezpłatna realizacja transakcji. Tym samym katalog zalet korzystania z kantor.pl się poszerza z korzyścią dla kantoru internetowego i komfortu Użytkownika.

 

Autor:

Zespół Kantor.pl

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót


Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych