Przelewy walutowe do USA

Dzięki współpracy z wieloma bankami platforma wymiany walut kantor.pl obsługuje również przelewy międzynarodowe, w tym do USA. Jedynym ograniczeniem jest niemożność realizacji przelewów z Wielkiej Brytanii do USA. Przelewy walutowe do USA realizowane są w dolarach amerykańskich. Opłata za przelew dolarów do USA za pośrednictwem kantor.pl to zaledwie 5 zł niezależnie od sumy przelewu (przelew walutowy w euro wynosi 3 zł). Warto podkreślić, iż brak limitów kwotowych sprawia, że za pośrednictwem kantoru internetowego możesz wymienić po korzystnym kursie walut i przelać dowolną sumę pieniędzy na dowolny rachunek bankowy w USA. Internetowy serwis kantor.pl współpracuje ze wszystkimi amerykańskimi bankami takimi jak Bank of America, People's Bank, Citigroup, JPMorgan Chase, Wells Fargo, Bank of America, HSBC, Goldman Sachs, Bank of New York i Capital One Bank, 

 

Czas realizacji przelewu do USA

przelewy walutowe do USACo do zasady przelewy międzynarodowe realizowane są w dłuższym czasie przez banki niżeli transakcje krajowe, zanim środki zostaną zaksięgowane może upłynąć kilka dni. Aby czas ten przyśpieszyć, warto skorzystać z kantor.pl. Współpraca z licznymi bankami światowymi, w tym amerykańskimi pozwala na realizacje przelewów Tu i teraz z księgowaniem w ciągu 2 dni roboczych od wydania dyspozycji (w przypadku przelewów zagranicznych wysłanych przed 13:30).

 

 

Expresowy przelew walutowy w dolarach do USA

Korzystając z serwisu kantor.pl, można wykonać ekspresowy przelew międzynarodowy do Ameryki za 85 złote. Taki przelew dojdzie do odbiorcy w USA następnego dnia, jeśli przelew jest wykonany do 13:30. Jeśli przelew walutowy zostaje wysłany po 13:30, czas realizacji przelewu przedłuży się o 24h. Kontakt z biurem przez zakładkę 'kontakt' w panelu transakcyjnym jest polecony jeśli przelew musi dotrzeć do adresata następnego dnia na 100%, ponieważ mogą się zdarzyć pewne zewnętrzne przeszkody, zwłaszcza przy przelewach do USA gdzie należy uwzględnić przesunięcie czasu.

Przelewy międzynarodowe wykonane w trybie zwykłym dla waluty amerykańskiej USD trwają od 2 - 3 dni. Taki przelew jest wykonany z najniższymi na rynku kosztami przelewów międzynarodowych (5 złotych za przelew niezależnie od kwoty) do wszystkich banków świata. Zagraniczne przelewy walutowe przesyłane z USA do serwisu kantor.pl są bezpłatne. 

Czas realizacji zagranicznych przelewów walutowych z Polski do USA

Waluta
Tryb normalny (1)
Tryb expresowy (2)
   USD (dolar amerykański) 48h 24h
   EUR (euro)
24h
24h
   GBP (funt brytyjski)
48h
24h
   CHF (frank szwajcarski)
48h
24h
   PLN (polski złoty) 48h 24h

1) Przelew dokonany po godzinie 13:30 zostanie dostarczony w dniu następnym
2) Tryb ekspresowy płatny 85zł gwarantuje dostarczenie przelewu w 24h. Jeśli przelew zostanie zrealizowany po godzinie 13:30, czas realizacji przelewu przedłuży się o 24h. 

 

 

Brak ukrytych kosztów

Kantor.pl pośrednicząc w transakcji nie pobiera prowizji ani też opłat za wymianę środków, gwarantuje za to korzystne ceny dolara amerykańskiego i szybką gotówkę na koncie. Jedyną opłatą jaka może być naliczona to 5 zł za wykonanie przelewu międzynarodowego (3 PLN za walutowe przelewy w euro), która nie ulega zmianom w zależności od wysokości sumy przelewu (bank beneficienta w USA może pobrać opłatę).

 

 

Możliwość zaplanowania transakcji odroczonych

Wysyłając pieniądze do USA można skorzystać z transakcji odroczonych. Twój kurs jest transakcją przyszłą, która automatycznie zostaje zrealizowana, jeśli dolar amerykański osiągnie wybrany wcześniej kurs, zaś transakcja Twój termin pozwala zaplanować przelew i wymianę złotówek na dolary w danym terminie po wówczas obowiązującym kursie wymiany.
Przelewy walutowe do Francji | Przelewy walutowe do Niemiec | Przelewy walutowe za granicę do Anglii | Polecenie wypłaty za granicę na Ukrainę | Przelewy walutowe do Europy


Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych