Święto Dziękczynienia w USA opóżni przelewy bankowe do USA

2015-11-26

W dniach świątecznych, banki nie realizują przelewów w związku z czym należy przygotować się na opóźnienie w księgowaniu środków na kontach amerykańskich. Mimo iż w Polsce 26 listopada nie jest dniem wolnym, to w USA jest to dzień wolny od pracy, co za tym idzie również banki są nieczynne.


zamknięte banki Ze względu na Święto Dziękczynienia w USA, w dniu 26 listopada przelewy bankowe dolarów USD mogą być realizowane z jednodniowym opóźnieniem. Przepraszamy za powstałe utrudnienia, które nie są zależne od nas, a wynikają z organizacji funkcjonowania systemu bankowego. Transakcje bez przeszkód można wykonywać wydając dyspozycję, jednak zaksięgowanie nastąpi dopiero pierwszego dnia roboczego po przypadającym świecie 26 listopada.

 

Autor:

Zespół Kantor.pl

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót


Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych