Logo kantor.pl

Ikona telefonu +48 22 859 0218 serwis (8:30 - 16:30 pon-pt) infolinia (9:00 - 17:00 pon-pt)

Zarejestruj się

Zaloguj się

PL

PL Polski EN English

Przejmij pełna kontrolę nad procesem wymiany walut

Serwis Kantor.pl jest platformą wymiany walut, która umożliwia pełny całodobowy dostęp do kursów walut na rynku forex, na którym wymienisz walutę po najniższych kursach i z niską marżą. Możesz wybrać, czy dokonać wymiany od razu, po aktualnym kursie rynkowym, czy też, jeżeli czas pozwala, zaoferować swój własny kurs i czekać, aż rynek walut osiągnie wyznaczony przez Ciebie pułap cenowy.

 

Spłacaj kredyty zaciągnięte w walucie przez Kantor.pl

Spłata kredytu w obcej walucie Rynek walut ciągle się zmienia, odnotowując spore wahania w zależności od czynników ekonomicznych. Teraz nie musisz śledzić tych ciągłych zmian - wystarczy zamówić usługę wymiany walut we własnym terminie. Wymieniaj franki i inne waluty w terminie który Ci odpowiada. Kiedy złotówka jest mocna, najbardziej się wtedy opłaca kupować takie waluty jak franki lub euro. Serwis Kantor.pl daje Ci pełną kontrolę nad procesem wymiany waluty całą dobą.

 

 

 

Osoby które spłacają kredyty w euro lub frankach szwajcarskich CHF często korzystają z tej usługi. Jeśli jeszcze nie spłacasz kredytu walutowego przez nasz internetowy kantor, pobierz wzór wniosku o spłatę kredytu w walucie pod linkiem. Skopiuj nasz szablon wniosku o spłatę kredytu we frankach i wyślij do swojego banku. Zacznij od dzisiaj oszczędzać na ratach kredytowych spłacanych przez kantor.pl!  

 

Oszczędzaj w naszym kantorze internetowym jeszcze dzisiaj     Zarejestruj się

O nas

Jak to działa?

Korzyści

Pomoc