Przedstawiamy nowy Panel Logowania.

2018-05-30

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że wprowadziliśmy nowy, dwustopniowy format logowania do serwisu Kantor.pl oraz nowy formularz rejestracji.
Zmiania uległa także zakładka MOJE DANE w panelu transakcyjnym.
Dzięki tym zmianom będziecie Państwo mogli samodzielnie modyfikować parametry logowania do serwisu Kantor.pl.


Od tej pory logowanie może odbywać się:
1. Tak jak do tej pory z wykorzystaniem loginu, hasła i hasła maskowanego z telefonu,
2. Wyłącznie poprzez login i hasło,
3. W oparciu o login, hasło oraz usługę Google Authenticator,


To Państwo o tym decydujecie w ustawieniach MOJE DANE w panelu transakcyjnym.
W zakładce MOJE DANE znajdziecie Państwo szereg innych ustawień oraz możliwość modyfikacji niektórych parametrów Państwa konta.

 

Autor:

Zespół Kantor.pl

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót


Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych