Logo kantor.pl

Ikona telefonu +48 22 859 0218 serwis (8:30 - 16:30 pon-pt) infolinia (9:00 - 17:00 pon-pt)

Zarejestruj się

Zaloguj się

PL

PL Polski EN English

Profil Pana Bartosza Zawadzkiego

Pan Bartosz Zawadzki jest analitykiem rynku kapitałowego w Admiral Markets AS Oddział w Polsce. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie ze specjalizacją Międzynarodowe rynki finansowe. Wiedzę i doświadczenie na rynkach zdobywał na stanowisku tradera giełd: Amex, NASDAQ oraz New York Stock Exchange (NYSE). Z rynkami finansowymi związany od 2009 roku. Na co dzień zajmuje się sporządzaniem analiz i komentarzy rynkowych oraz prowadzenie szkoleń dla klientów. Komentuje w mediach bieżącą sytuację na rynku kapitałowym i walutowym.

Admiral Markets jest wiodącym brokerem na rynku Fx w Polsce. Jako licencjonowana firma oferuje innowacyjne i zaawansowane technologicznie rozwiązania dla inwestorów rynku Forex, CFD i Futures. Obecna w Polsce od 2009 roku firma wchodzi w skład Admiral Markets Group, funkcjonującej w 35 krajach świata.   Admiral Markets AS oferuje dostęp do rynków za pomocą platformy transakcyjnej – MetaTrader 4, w pełni dostosowanej zarówno do komputerów stacjonarnych, jak i urządzeń mobilnych. 

Admiral Markets, jako jedna z nielicznych udostępnia także platformę MetaTrader 5.   Bezpośrednie podejście do potrzeb klientów, stałe wprowadzanie innowacji produktowych i usługowych dzięki zespołowi R&D, bogata oferta szkoleń i seminariów oraz rozbudowany Dział Analiz wyróżniają Admiral Markets na rynku usług brokerskich w Polsce.

Zespół analityczny Admiral Markets Group liczy 27 analityków, przygotowujących komentarze rynkowe w kilkudziesięciu krajach. Biuro Analiz Admiral Markets AS Oddział w Polsce przygotowuje komentarze dzienne, tygodniowe oraz specjalne, dotyczące najważniejszych i najciekawszych spośród bieżących wydarzeń makroekonomicznych. Admiral Markets AS, jako pierwsza firma w Polsce, zastosowała mniejsze jednostki transakcyjne, umożliwiając klientom handel relatywnie małymi kwotami. Admiral Markets AS posiada licencję firmy inwestycyjnej uprawniającą do świadczenia usług inwestycyjnych i brokerskich we wszystkich 28 krajach Unii Europejskiej i 3 krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego (zgodnie z dyrektywą MiFID, ang. Markets in Financial Instruments Directive). Firma jest nadzorowana przez Estońską Komisję Nadzoru Finansowego (EFSA, ang. Estonian Financial Services Authority). Admiral Markets jest członkiem Estońskiego Funduszu Gwarancyjnego, dającego klientom detalicznym dodatkowe zabezpieczenie finansowe.

Komentarze walutowe i analizy firmy 
Admiral Markets są przygotowane przez Departament Analiz Admiral Markets AS Oddział w Polsce wyłącznie w celach informacyjnych. Prezentują ona subiektywne zdanie autora, a sporządzone zostały w dobrej wierze i z należytą starannością. Komentarze nie stanowią porady inwestycyjnej ani rekomendacji w rozumieniu rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Admiral Markets nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie transakcje zawarte w oparciu o informacje zawarte w tym materiale analitycznym. Należy mieć na uwadze, iż transakcje na instrumentach finansowych obarczone są ryzykiem, a poniesione straty mogą przekraczać zaangażowany kapitał początkowy.

Najnowsze artykuły tego autora:

Dolar zaczął mocno zyskiwać po publikacji danych 2015-10-15

Poznaliśmy dzisiaj odczyt inflacji konsumenckiej w Stanach. Odczyty, mimo słabych wczorajszych danych o inflacji PPI, okazały się lepsze od prognoz. Również tygodniowe dane o wnioskach o zasiłek dla bezrobotnych okazały się lepsze. Słabszego od prognoz indeksu NY Empire State nikt nie zauważył. Dolar zaczął mocno zyskiwać po publikacji danych. zobacz więcej

Rynek walutowy oczekuje nowe impulsy 2015-10-13

Po wczorajszym spokojnym dniu na rynkach, ze względu na przedłużony weekend w niektórych krajach, chociażby w Stanach, kolejne dni zapowiadają się dużo ciekawiej. Dzisiaj poznaliśmy odczyty CPI z Wysp oraz odczyt indeksu instytut ZEW w Niemczech. Z kolei jutro oraz pojutrze dotrze na rynek garść danych za oceanu.   zobacz więcej

Kolejny dzień osłabienia dolara 2015-10-12

Dolar zaczął mocniej tracić na wartości w czwartek po tak zwanych „minutkach” FEDu, czyli protokołu z ostatniego posiedzenia amerykańskiego banku centralnego. Członkowie FOMC obawiają się o stan globalnej gospodarki, co jest odczytywane jako możliwość przesunięcia podwyżek stóp w Stanach na marzec przyszłego roku. zobacz więcej
zobacz wszystkie

O nas

Jak to działa?

Korzyści

Pomoc