src=
Logowanie Załóż darmowe konto Rejestracja english

Praca kantoru w okresie świątecznym

2020-12-21

Szanowni Państwo,

w celu zapewnienia sprawnej obsługi Klientów kantoru internetowego kantor.pl w okresie świąteczno-noworocznym, uprzejmie informujemy, że obsługa transakcji (wpłat i wypłat przelewów) w kantor.pl będzie odbywała się wg następującego harmonogramu i dostępności poszczególnych usług:
21, 22, 23 grudnia – standardowe godziny pracy (8:30 – 16:30)
24 grudnia – Wigilia – skrócone godziny pracy (8:30 - 12:00)
25 grudnia – Święto – wolne
26 grudnia – Święto – wolne
27 grudnia – niedziela – wolne
28, 29, 30 grudnia – standardowe godziny pracy (8:30 – 16:30)
31 grudnia – Sylwester – skrócone godziny pracy (8:30 - 12:00)
1 stycznia – Święto – wolne
2, 3 stycznia – weekend – wolne

Ponadto, uprzejmie informujemy, że w okresie świątecznym i po godzinach pracy można składać zlecenia terminowe TWÓJ KURS i TWÓJ TERMIN – dopasowanie zleceń odbywa się tylko w dni robocze w godzinach pracy przedstawionych powyżej. W całym okresie świątecznym i poza godzinami naszej pracy, dostępna jest usługa natychmiastowej wymiany FX24. Wypłata środków po realizacji tej usługi będzie wykonywana następnego dnia roboczego.
Proszę zwrócić także uwagę na harmonogramy przelewów w Państwa bankach w dniu 24 i 31 grudnia. Niektóre instytucje bankowe w tych dniach (szczególnie w dniu 31 grudnia) pracują w skróconym wymiarze i to samo dotyczy systemów informatycznych w bankach, które nie będą dostępne przez cały dzień.

Korzystając okazji, wszystkim naszym Klientom życzymy dobrych Świąt, normalności i wszelkiej pomyślności w Nowym 2021 Roku.

Z pozdrowieniami,
Zespół kantor.pl.

 

Autor:

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót

Zarejestruj się ZA DARMO i sprawdź ile oszczędzisz

W kilka minut zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności jednego z pierwszych kantorów internetowych.

Załóż konto
Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych