Praca kantoru w okresie świątecznym

2020-12-21

Szanowni Państwo,

w celu zapewnienia sprawnej obsługi Klientów kantoru internetowego kantor.pl w okresie świąteczno-noworocznym, uprzejmie informujemy, że obsługa transakcji (wpłat i wypłat przelewów) w kantor.pl będzie odbywała się wg następującego harmonogramu i dostępności poszczególnych usług:
21, 22, 23 grudnia – standardowe godziny pracy (8:30 – 16:30)
24 grudnia – Wigilia – skrócone godziny pracy (8:30 - 12:00)
25 grudnia – Święto – wolne
26 grudnia – Święto – wolne
27 grudnia – niedziela – wolne
28, 29, 30 grudnia – standardowe godziny pracy (8:30 – 16:30)
31 grudnia – Sylwester – skrócone godziny pracy (8:30 - 12:00)
1 stycznia – Święto – wolne
2, 3 stycznia – weekend – wolne

Ponadto, uprzejmie informujemy, że w okresie świątecznym i po godzinach pracy można składać zlecenia terminowe TWÓJ KURS i TWÓJ TERMIN – dopasowanie zleceń odbywa się tylko w dni robocze w godzinach pracy przedstawionych powyżej. W całym okresie świątecznym i poza godzinami naszej pracy, dostępna jest usługa natychmiastowej wymiany FX24. Wypłata środków po realizacji tej usługi będzie wykonywana następnego dnia roboczego.
Proszę zwrócić także uwagę na harmonogramy przelewów w Państwa bankach w dniu 24 i 31 grudnia. Niektóre instytucje bankowe w tych dniach (szczególnie w dniu 31 grudnia) pracują w skróconym wymiarze i to samo dotyczy systemów informatycznych w bankach, które nie będą dostępne przez cały dzień.

Korzystając okazji, wszystkim naszym Klientom życzymy dobrych Świąt, normalności i wszelkiej pomyślności w Nowym 2021 Roku.

Z pozdrowieniami,
Zespół kantor.pl

 

Autor:

Zespół Kantor.pl

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót


Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych