Logo kantor.pl

Ikona telefonu +48 22 859 0218 serwis (8:30 - 16:30 pon-pt) infolinia (9:00 - 17:00 pon-pt)

Zarejestruj się

Zaloguj się

PL

PL Polski EN English

Poniedziałek, 12 października święto w USA

2015-10-07

Już 12 października w Stanach Zjednoczonych obchodzą swięto Columbus Day, w którym to, nie pracują banki w związku z czym opóźnieniu ulega księgowanie wpłat i wypłat w dolarach. Rzutuje to na działalność wielu firm spoza sektora bankowego, nie tylko w USA ale również na całym świecie.


W związku z powyższym, transfery bankowe do USA w dniu 12 października również w serwisie kantor.pl nie będą możliwe. Nasz kantor oferuje atrakcyjniejsze stawki od kantorów tradycyjnych czy banków. Ponadto w kantorze kantor.pl wymiana waluty trwa dosłownie kilka minut oraz nie ma ograniczenia co do ilośći wymienianej waluty, czego nie można spotkać w tradycyjnych kantorach.


Platforma online kantor.pl to doskonałe miejsce na wymianę dolara amerykańskiego w atrakcyjnej cenie. Jeśli nie zadowala nas aktualny kurs waluty zawsze możemy skorzystać z udogodnień jakie oferuje nam kantor.pl. Jedną z takich  funkcji jest Twój Kurs umożliwiająca zakup waluty automatycznie wtedy, kiedy osiąga ona ustalony wcześniej kurs, jest to transakcja odroczona w czasie dokonująca się w chwili gdy waluta będzie tania.

Dzięki tej opcji nie trzeba non stop śledzić kursu i mieć dostępu do platformy kantor.pl non stop, bowiem transakcja zrealizuje się automatycznie, a co ważne opcja ta nic nie kosztuje użytkownika, jest całkowicie bezpłatna.

 

Autor:

Zespół Kantor.pl

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót

O nas

Jak to działa?

Korzyści

Pomoc