Logo kantor.pl

Ikona telefonu +48 22 859 0218 serwis (8:30 - 16:30 pon-pt) infolinia (9:00 - 17:00 pon-pt)

Zarejestruj się

Zaloguj się

PL

PL Polski EN English

Logowanie

Instrukcja logowania do Serwisu

logowanieAby zalogować się do serwisu transakcyjnego niezbędne jest poprawne wypełnienie wszystkich pól formularza według poniższej instrukcji. Do otwarcia formularza logowania się służy przycisk Zaloguj się na stronie głównej zlokalizowany w górnym pasku.

 

 

 

Login – pole to należy uzupełnić adresem e-mail, jaki Użytkownik wskazał w czasie rejestracji do internetowego kantoru.pl.

 

 

 

Hasło – należy w polu hasło wpisać ustanowione hasło w toku rejestracji ze szczególną uwaga na duże litery i znaki specjalne użyte w haśle. Istnieje możliwość zmiany hasła

 

Numer telefonu – pole numeru telefonu jest jednym z zabezpieczeń i narzędzi uwierzytelniających, zawiera ono cyfry numeru telefonu wskazanego przez Użytkownika podczas rejestracji do serwisu bez numeru kierunkowego. W trakcie logowania Użytkownik jest proszony o uzupełnienie wybranych cyfr losowej kolejności. Na przykład drugiej, piątej i dziewiątej cyfry swego numeru telefonu, które należy wpisać w puste miejsca pola. Wprowadzone zabezpieczenie wykorzystujące hasło maskujące jest procedurą często spotykaną także w systemach bankowych. 

 

 

 

 

Jeśli w którymś momencie Użytkownik popełni błąd lub nie jest pewny może skorzystać z funkcji "wyczyść", która usuwa dotąd wpisane wartości i umożliwia ponowne ich uzupełnienie.

 

 

 

 

Po uzupełnieniu wszystkich pól należy wybrać w celu akceptacji i zalogowania się przycisk zaloguj lub anuluj jeśli Użytkownik rezygnuje z logowania.

 

 

 

 

Pięciokrotne logowanie z wprowadzeniem niepoprawnego hasła powoduje zablokowanie dostępu do konta ze względów bezpieczeństwa. Ponowne zalogowanie się jest możliwe tylko poprzez zresetowanie hasła. Funkcji tej użyć należy także wówczas gdy Użytkownik zapomniał hasła. Procedura ta polega na kliknięciu w formularzu logowania się przycisku "zapomniałem hasła", wówczas Użytkownik proszony jest o ustanowienie nowego hasła dostępowego do serwisu.

 

 

 

 

W oknie formularza ustanowienia nowego hasła należy wypełnić adres e-mail a następnie podać nowe odpowiednio mocne hasło. Moc hasła jest obrazowana poprzez skalę barwną umieszczoną obok pola z nowo wpisanym hasłem. Nowe hasło zostanie zaakceptowane jeśli jego moc będzie co najmniej umiarkowana. By zatwierdzić wskazane hasło należy je powtórzyć w kolejnym polu dla uniknięcia ewentualnej pomyłki. W panelu transakcyjnym również można zmienić hasło

 

 

 

 

Następnym z kroków zmiany hasła jest pobranie kodu jednorazowego poprzez kliknięcie przycisku "pobierz kod".

 

 

 

 

Użytkownik wówczas otrzymuje komunikat o wygenerowaniu kodu i przesłaniu go na adres e-mail wskazany w rejestracji.

 

 

 

 

Kod należy skopiowac i wpisać lub wkleić w pole "kod jednorazowy". Jeśli kod nie dotrze w ciągu minuty na adres e-mail należy sprawdzić folder SPAM w swojej skrzynce poczty elektronicznej.

 

 

 

 

Po wpisaniu kodu jednorazowego Użytkownik zostanie poproszony o uzupełnienie trzech losowo wybranych w kolejności cyfr swojego numeru telefonu w polu "numer telefonu".

 

 

 

 

By zatwierdzić wprowadzone zmiany hasła należy kliknąć przycisk "zmień".

 

 

Jeśli wszystkie pola zostały prawidłowo uzupełnione Użytkownik zostanie zalogowany pomyślnie do serwisu transakcyjnego.  

O nas

Jak to działa?

Korzyści

Pomoc