src=
Logowanie Załóż darmowe konto Rejestracja english

Kontrola środków na koncie

 

Sprawdzanie stanu środków na Koncie Użytkownika

kontrola stanu środków na koncie kantor.plPo zrealizowaniu wpłaty środków na konto użytkownika, Użytkownik ma możliwość sprawdzenia czy środki zostały już zaksięgowane w serwisie kantor.pl na koncie Użytkownika. Aby tego dokonać należy wybrać zakładkę "stan kont" z menu bocznego w Panelu Transakcyjnym. W tym miejscu zapoznać się można z aktualnym stanem wszystkich środków jakie znajdują się na koncie Użytkownika i są do jego dyspozycji w serwisie kantor.pl.

 

 

Czas jaki jest potrzebny od przelania do zaksięgowania środków na koncie Użytkownika uzależniony jest od banku z jakiego został nadany przelew jak też od waluty transakcji. Może to być kilka minut w usłudze TopTransfer jak też maksymalnie 3 dni robocze w usłudze OneDay+W Panelu Transakcyjnym widoczne są salda wszystkich Kont Użytkownika w każdej z walut z osobna.

 

Dla czytelności zawartości zakładki stan kont prezentowany jest w dwóch kolumnach obejmujących "środki dostępne" oraz "środki zablokowane". Pole "Środki dostępne" przedstawia saldo środków pieniężnych w poszczególnych walutach, które są do wykorzystania natychmiastowego. Saldo "Środki zablokowane" przedstawia wartość kwot w poszczególnych walutach, które są zablokowane poprzez zlecenia odroczone  TWÓJ KURS. Żeby ściągnąć blokadę środków należy wybrać zakładkę "historia zleceń" i w tym miejscu dokonać anulacji zlecenia odroczonego. W wyniku tej czynności środki zablokowane zostaną zwolnione i zaczną być widoczne w kolumnie środki dostępne.
 

 

Gdy na koncie Użytkownika widnieją środki dostępne, do ich wysokości można swobodnie nimi rozporządzać, w tym dokonywać transakcji wymiany waluty. By wymienić walutę należy wybrać opcję "kup walutę" bądź "sprzedaj walutę", kiedy na koncie dysponujemy walutą obcą (np. Euro). Wymiana walut możliwa jest poprzez skorzystanie z funkcji "wymiana walut" z menu bocznego w Panelu Transakcyjnym.
 

 

UWAGA: minimalnie można dokonać kupna waluty za równowartość 20 PLN i nie mniej niż 5 jednostek waluty. Chcąc uzupełnić Konto Użytkownika zasilenie konta w panelu transakcyjnymi zasilić konto w środki pieniężne, należy skorzystać z zakładki "wpłata środków" i zalogować się do Panelu Transakcyjnego. Zakładka 'wpłata środków' pomoże Użytkownikowi wpłacić środki, należy jednak pamiętać, że nie jest to narzędzie transakcyjne. Wymiany waluty można dokonać dopiero po wpłacie środków na wskazane w Panelu Transakcyjnym rachunki.

 

Zarejestruj się ZA DARMO i sprawdź ile oszczędzisz

W kilka minut zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności jednego z pierwszych kantorów internetowych.

Załóż konto
Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych