Logo kantor.pl

Ikona telefonu +48 22 859 0218 serwis (8:30 - 16:30 pon-pt) infolinia (9:00 - 17:00 pon-pt)

Zarejestruj się

Zaloguj się

PL

PL Polski EN English

Obsługiwane banki

Kantor.pl współpracuje ze wszystkimi polskimi bankami oraz bankami za granicą. Natomiast lista banków w których Kantor.pl posiada rachunki bankowe obejmuje wszystkie banki, w których oferowane są bezpłatne przelewy. W poniższej liście, znajduje się spis tych banków. Wykorzystanie kont bankowych w tych bankach jest najszybszą metodą wymiany walut w serwisie Kantor.pl, ponieważ jeśli Kantor.pl i Użytkownik mają rachunki bankowe w tym samym banku, wowczas przelewy środków odbywają się pomiędzy rachunkami w ramach tych samych bankach.    

 

 

Spis obsługiwanych bezpłatnie banków

(2)

Znalezione obrazy dla zapytania t mobile alior bank logo

Znalezione obrazy dla zapytania bgż logo

W tym linku znajdziesz numery kont Swift / BIC powyższych banków oraz aktualne kursy bankowe

  • (1) Transakcje walutowe EUR, CHF, USD, GBP w trybie TopTransfer czyli 'błyskawiczny transfer' do banku Santander.
  • (2) Transakcje walutowe CHF, USD, GBP do banku ING obsługiwane są w trybie OneDay+. Kantor.pl nie prowadzi rachunków CHF, USD i GBP w banku ING

 

TopTransfer (Błyskawiczny transfer przelewu)

TopTransfer jest najtańszą i najszybszą metodą wymiany walut w serwisie Kantor.pl, ponieważ jeśli Kantor.pl i Użytkownik mają rachunki bankowe w tym samym banku, wowczas przelewy środków odbywają się pomiędzy rachunkami w bankach, w których swoje rachunki posiada zarazem serwis Kantor.pl jak i Użytkownik. W tych transakcjach nie występują opłaty pobierane przez banki za walutowe przelewy międzybankowe.

 

Dokładne informacje co do kosztów przelewów w poszczegolnych bankach znajdują się pod tym linkiem: koszty przelewów 

 

Dużą zaletą usługi TopTransfer czyli 'błyskawicznego transferu przelewu' przez bank znajdujący sie na liście współpracujących banków jest fakt, że cały proces operacji kupna lub sprzedaży walut w zdecydowanej większości przypadków nie zajmuje więcej niż kilkanaście minut. Wymiana walut przebiega w trybie online: Wiecej na temat czas trwania przelewów pod linkiem czasy transakcji.

 

 

O nas

Jak to działa?

Korzyści

Pomoc