Opóźnione księgowania wpłat

2021-03-10

Szanowni Państwo,

miała miejsce awaria w serwerowni, która hostinguje nasze serwery.
Wskutek tej awarii nie ma dostępu do Internetu jeden z naszych serwerów, który jest odpowiedzialny za automatyczne księgowanie Państwa wpłat do Serwisu.
Zanim operator hostingowy przywróci sprawność swoich systemów informatycznych będziemy pracowali nad rozwiązaniem tego problemu w alternatywny sposób. Niemniej oznacza to, że Państwa wpłaty zostaną zaksięgowane z jakimś opóźnieniem.
Przepraszamy za powstałą niedogodność.

pozdrawiam,
Zespół kantor.pl

 

Autor:

Zespół Kantor.pl

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót


Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych