Logo kantor.pl

Ikona telefonu +48 22 859 0218 serwis (8:30 - 16:30 pon-pt) infolinia (9:00 - 17:00 pon-pt)

Zarejestruj się

Zaloguj się

PL

PL Polski EN English

Oferty pracy

Kantor.pl jest całodobową nowoczesną platformą wymiany walut, który pozwala na oszczędne oraz szybkie transakcje walutowe.
 

Właścicielem serwisu kantor.pl jest założona w dniu 14 kwietnia 2000r. spółka E-BUSINESS PARTNER Sp. z o. o. o kapitale zakładowym 4.061.500 PLN, co gwarantuje bezpieczeństwo transakcji dokonywanych w serwisie.

 

Serwis kantor.pl jest doskonałą alternatywą dla wymagających klientów, zapewnia on dostęp całodobowy do usług wymiany walut. Zaletą kantoru internetowego jest łatwy i szybki sposób wymiany pieniądza po atrakcyjnym kursie. Serwis dedykowany jest również osobom zlecającym przekazy pieniężne w Polsce i za granicą, które są uzupełnieniem oferty kantoru wymiany walut. Niskie koszty obsługi to niewątpliwy atut tego rozwiązania, a możliwość dodatkowego dochodu pasywnego w postaci gratyfikacji za polecenie serwisu (program poleceń). Zespół kantor.pl podpowiada nie tylko jak inwestować, w jaki sposób wymieniać waluty, ale również jak oszczędzić na kursie walutowym. Kompleksowa oferta kantor.pl jest doceniana przez coraz szersze grono zadowolonych klientów.

 

Obecnie mamy nastepujące wakaty:

- praktykant ds obsługi klientów

 

O nas

Jak to działa?

Korzyści

Pomoc