Logo kantor.pl

Ikona telefonu +48 22 859 0218 (9:00 - 16:15 pon-pt)

Zarejestruj się

Zaloguj się

Oferty pracy

Kantor.pl jest całodobową nowoczesną platformą wymiany walut, który pozwala na oszczędne oraz szybkie transakcje walutowe.
 

Właścicielem serwisu kantor.pl jest założona w dniu 14 kwietnia 2000r. spółka E-BUSINESS PARTNER Sp. z o. o. o kapitale zakładowym 4.061.500 PLN, co gwarantuje bezpieczeństwo transakcji dokonywanych w serwisie.

 

Serwis kantor.pl jest doskonałą alternatywą dla wymagających klientów, zapewnia on dostęp całodobowy do usług wymiany walut. Zaletą kantoru internetowego jest łatwy i szybki sposób wymiany pieniądza po atrakcyjnym kursie. Serwis dedykowany jest również osobom zlecającym przekazy pieniężne w Polsce i za granicą, które są uzupełnieniem oferty kantoru wymiany walut. Niskie koszty obsługi to niewątpliwy atut tego rozwiązania, a możliwość dodatkowego dochodu pasywnego w postaci gratyfikacji za polecenie serwisu (program poleceń). Zespół kantor.pl podpowiada nie tylko jak inwestować, w jaki sposób wymieniać waluty, ale również jak oszczędzić na kursie walutowym. Kompleksowa oferta kantor.pl jest doceniana przez coraz szersze grono zadowolonych klientów.

 

Obecnie mamy nastepujące wakaty:

- praktykant ds obsługi klientów

 

O nas

Jak to działa?

Korzyści

Pomoc