src=
Logowanie Załóż darmowe konto Rejestracja english

Narodowe Święto Niepodległości 11 listopada / Independence Day November 11

2022-11-11

Szanowni Państwo,

ze względu na Narodowe Święto Niepodległości 11 listopada, serwis kantor.pl funkcjonuje w tym dniu tak jak w dzień wolny od pracy, tj. tego dnia można składać zlecenia oraz można wykonywać transakcje FX24. Wypłaty zlecone tego dnia będą realizowane w najbliższy dzień roboczy, tj. 14 listopada.
W święto 11 listopada banki i systemy informatyczne banków funkcjonują tak jak w weekend, co oznacza, że wpłaty do kantor.pl w niektórych bankach mogą być księgowane dopiero w poniedziałek, tj. 14 listopada.

Pozdrawiamy
Zespół kantor.pl

----------------------------

Ladies and Gentlemen,

due to the National Independence Day on November 11, the website kantor.pl works on this day as on a non-working day, ie on this day you can place orders and make FX24 transactions. Withdrawals ordered on that day will be processed on the next business day, ie November 14th.
On November 11, banks and information systems of banks operate just like on the weekend, which means that payments to kantor.pl in some banks can only be booked on Monday, ie on November 14.

Best regards
kantor.pl Team

 

Autor:

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót

Zarejestruj się ZA DARMO i sprawdź ile oszczędzisz

W kilka minut zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności jednego z pierwszych kantorów internetowych.

Załóż konto
Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych