Narodowe Święto Niepodległości 11 listopada

2020-11-10

Szanowni Państwo,

ze względu na Narodowe Święto Niepodległości 11 listopada, serwis kantor.pl funkcjonuje w tym dniu tak jak w dzień wolny od pracy, tj. tego dnia można składać zlecenia oraz można wykonywać transakcje FX24. Wypłaty zlecone tego dnia będą realizowane w najbliższy dzień roboczy, tj. 12 listopada.
W święto 11 listopada banki i systemy informatyczne banków funkcjonują tak jak w weekend, co oznacza, że wpłaty do kantor.pl w niektórych bankach mogą być księgowane dopiero w czwartek, tj. 12 listopada.
Jednocześnie uprzejmie informujemy, że na 11 listopada zostały zaplanowane prace konserwacyjne systemu informatycznego kantor.pl, co oznacza, że mogą wystąpić okresowe przerwy w możliwości wymiany walut w usłudze FX24.

Pozdrawiamy
Zespół kantor.pl

 

Autor:

Zespół Kantor.pl

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót


Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych