src=
Logowanie Załóż darmowe konto Rejestracja english

Narodowe Święto Niepodległości 11 listopada

2020-11-10

Szanowni Państwo,

ze względu na Narodowe Święto Niepodległości 11 listopada, serwis kantor.pl funkcjonuje w tym dniu tak jak w dzień wolny od pracy, tj. tego dnia można składać zlecenia oraz można wykonywać transakcje FX24. Wypłaty zlecone tego dnia będą realizowane w najbliższy dzień roboczy, tj. 12 listopada.
W święto 11 listopada banki i systemy informatyczne banków funkcjonują tak jak w weekend, co oznacza, że wpłaty do kantor.pl w niektórych bankach mogą być księgowane dopiero w czwartek, tj. 12 listopada.
Jednocześnie uprzejmie informujemy, że na 11 listopada zostały zaplanowane prace konserwacyjne systemu informatycznego kantor.pl, co oznacza, że mogą wystąpić okresowe przerwy w możliwości wymiany walut w usłudze FX24.

Pozdrawiamy
Zespół kantor.pl

 

Autor:

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót

Zarejestruj się ZA DARMO i sprawdź ile oszczędzisz

W kilka minut zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności jednego z pierwszych kantorów internetowych.

Załóż konto
Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych