Logo kantor.pl

Ikona telefonu +48 22 859 0218 serwis (8:30 - 16:30 pon-pt) infolinia (9:00 - 17:00 pon-pt)

Zarejestruj się

Zaloguj się

PL

PL Polski EN English

Napad na kantor w Raszynie

2014-12-22

Do kolejnego napadu na kantor na przestrzeni ostatnich miesięcy doszło w podwarszawskim Raszynie. 19 grudnia w środku dnia, bo około godziny 14tej dwaj mężczyźni dokonali napadu na właściciela kantoru przy ulicy Krakowskiej.


 

Brutalna napaść na właściciela kantoru w Raszynie

brutalny napastnik napadu na kantorowcaSprawcy dla łupu pobili właściciela kantoru w Raszynie i skradli mu walizkę z pieniędzmi, w której znajdowała się znaczna suma pieniędzy. Około 14tej właściciel punktu wymiany walut zmierzał do kantoru z teczką, walizką pełną pieniędzy, niestety nie dotarł na miejsce, gdyż wcześniej drogę mu zagrodziło dwóch mężczyzn. Napastnicy byli brutalni, od razu postanowili skatować ofiarę i odebrać mu teczkę z pieniędzmi. Policja nie ujawnia oficjalnie kwoty jaka została zrabowana, jednak nieoficjalnie mówi się nawet o milionie złotych. Zgłoszenie o rozboju Policja odebrała około 14.30. Napastnicy ruszyli w kierunku ofiary kiedy wchodziła do swojego lokalu-podaje Piotr Świstak ze stołecznej policji. Po zrabowaniu walizki sprawcy uciekli samochodem.Trwają poszukiwania

Policjanci zorganizowali obławę na sprawców, jednakże wciąż nie udało się ich schwytać. Zostały ustawione blokady ulic niezwłocznie po stwierdzeniu napadu. Obecnie zbierany jest materiał śledczy, który pozwoli ustalić sprawców i być może doprowadzi Policję do bandziorów. Przesłuchiwani są świadkowie, a także zabezpieczane są obrazy z okolicznych kamer monitoringu.


 

Napad bez ofiar

Na szczęście w wyniku napadu nikt nie zginął, ucierpiał jedynie właściciel kantoru, który został dotkliwie pobity. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Można mieć nadzieję, iż podobnie jak w poprzednich przypadkach napadów na kantor Policja dokona zatrzymania sprawców i odzyskania przynajmniej części zrabowanej kwoty.  

 

Redkacja Kantor.pl

 

Autor:

Zespół Kantor.pl

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót

O nas

Jak to działa?

Korzyści

Pomoc