Mała Instytucja Płatnicza

2020-04-29

Drodzy Klienci,

z przyjemnością informujemy, że SUPER GRUPA PL sp. z o.o. – właściciel i operator serwisu internetowego kantor.pl uzyskała pozytywną rekomendację i została wpisana do rejestru Małych Instytucji Płatniczych.

Oznacza to, że jako instytucja nadzorowana przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, właściciel serwisu kantor.pl będzie w stanie zaoferować Państwu jeszcze większe bezpieczeństwo świadczonych usług.

Jednocześnie chcemy podkreślić, że nadzór Komisji Nadzoru Finansowego nie dotyczy wymiany walut, a jedynie usług płatniczych świadczonych dodatkowo w związku z działalnością kantoru.

Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na stronie internetowej SUPER GRUPA PL sp. z o.o.

Zespół kantor.pl

 

Autor:

Zespół Kantor.pl

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót


Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych