src=
Logowanie Załóż darmowe konto Rejestracja english

Mała Instytucja Płatnicza

2020-04-29

Drodzy Klienci,

z przyjemnością informujemy, że SUPER GRUPA PL sp. z o.o. – właściciel i operator serwisu internetowego kantor.pl uzyskała pozytywną rekomendację i została wpisana do rejestru Małych Instytucji Płatniczych.

Oznacza to, że jako instytucja nadzorowana przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, właściciel serwisu kantor.pl będzie w stanie zaoferować Państwu jeszcze większe bezpieczeństwo świadczonych usług.

Jednocześnie chcemy podkreślić, że nadzór Komisji Nadzoru Finansowego nie dotyczy wymiany walut, a jedynie usług płatniczych świadczonych dodatkowo w związku z działalnością kantoru.

Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na stronie internetowej SUPER GRUPA PL sp. z o.o.

Zespół kantor.pl

 

Autor:

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót

Zarejestruj się ZA DARMO i sprawdź ile oszczędzisz

W kilka minut zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności jednego z pierwszych kantorów internetowych.

Załóż konto
Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych