Logo kantor.pl

Ikona telefonu +48 22 859 0218 serwis (8:30 - 16:30 pon-pt) infolinia (9:00 - 17:00 pon-pt)

Zarejestruj się

Zaloguj się

PL

PL Polski EN English

Letni Bank Holiday dla funta już 31 sierpnia 2015

2015-08-27

Mimo iż święto, a zatem dzień wolny od pracy dotyczy Wielkiej Brytanii, to rzutuje na działalność wielu firm spoza sektora bankowego nie tylko w Anglii ale i na całym świecie. Również w Polsce będzie można odczuć echo Bank Holiday Summer.

 
 

Już 31 sierpnia Wielka Brytania obchodzi swe zwyczajowe święto, w którym to nie pracują banki, w związku z czym opóźnieniu ulegają księgowania wpłat i wypłat w funtach, na rachunkach Brytyjczyków i prowadzonych w funtach. Nasz serwis umożliwia wykonywanie przelewów zagranicznych do UK, jak i w drugą stronę, zapewniamy konkurencyjnie niskie koszty transakcji oraz atrakcyjny kurs funta brytyjskiego.

Naszą zaletą jest szybkość realizacji wymiany i przesłania pieniędzy z zagranicy stąd tez pragniemy poinformować naszych Klientów, iż z uwagi na święto w Wielkiej Brytanii mogą nastąpić utrudnienia. Operacje w funtach brytyjskich będą realizowane dopiero kolejnego dnia roboczego. Korzystając ze współpracy z  polskimi bankami między innymi Inteligo, mBank, Millenium, BPH, Pekao, Alior, jak również bankami w Wielkiej Brytanii jak Barclays, HSBC, Royal Bank of Scotland, czy Santander. Opóźnienie nie wynika ze strony kantor.pl, mimo to przepraszamy za utrudnienia w korzystaniu z serwisu.

 

Redakcja Kantor.pl

 

Autor:

Zespół Kantor.pl

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót

O nas

Jak to działa?

Korzyści

Pomoc