Letni Bank Holiday dla funta już 31 sierpnia 2015

2015-08-27

Mimo iż święto, a zatem dzień wolny od pracy dotyczy Wielkiej Brytanii, to rzutuje na działalność wielu firm spoza sektora bankowego nie tylko w Anglii ale i na całym świecie. Również w Polsce będzie można odczuć echo Bank Holiday Summer.

 
 

Już 31 sierpnia Wielka Brytania obchodzi swe zwyczajowe święto, w którym to nie pracują banki, w związku z czym opóźnieniu ulegają księgowania wpłat i wypłat w funtach, na rachunkach Brytyjczyków i prowadzonych w funtach. Nasz serwis umożliwia wykonywanie przelewów zagranicznych do UK, jak i w drugą stronę, zapewniamy konkurencyjnie niskie koszty transakcji oraz atrakcyjny kurs funta brytyjskiego.

Naszą zaletą jest szybkość realizacji wymiany i przesłania pieniędzy z zagranicy stąd tez pragniemy poinformować naszych Klientów, iż z uwagi na święto w Wielkiej Brytanii mogą nastąpić utrudnienia. Operacje w funtach brytyjskich będą realizowane dopiero kolejnego dnia roboczego. Korzystając ze współpracy z  polskimi bankami między innymi Inteligo, mBank, Millenium, BPH, Pekao, Alior, jak również bankami w Wielkiej Brytanii jak Barclays, HSBC, Royal Bank of Scotland, czy Santander. Opóźnienie nie wynika ze strony kantor.pl, mimo to przepraszamy za utrudnienia w korzystaniu z serwisu.

 

Redakcja Kantor.pl

 

Autor:

Zespół Kantor.pl

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót


Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych