Logo kantor.pl

Ikona telefonu +48 22 859 0218 (9:00 - 16:15 pon-pt)

Zarejestruj się

Zaloguj się

Kurs franka eksplodował - w niektórych bankach chwilowo wstrzymana wymiana

2015-01-15

Wymiana waluty franka szwajcarskiego ze względu na globalną sytuację na tej walucie chwilowo została wstrzymana w wielu bankach także w Polsce. Także internetowy kantor cinkciarz.pl wstrzymał wymianę franka.

 

Kurs frankaKurs franka szaleje. Na rynkach globalnych w tej chwili także nie ma możliwości wymiany tej waluty. Czekamy na rozwój sytuacji. Mamy nadzieję, że w ciągu 1-2 godzin sytuacja ustabilizuje się i będzie możliwość handlowania tą walutą. Przepraszamy za powstałą sytuację. Te ograniczenia wynikają z sytuacji na globalnych rynkach walutowych.

pozdrawiamy,
 

Zespół Kantor.pl

 

Autor:

Zespół Kantor.pl

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót

O nas

Jak to działa?

Korzyści

Pomoc