Kradzież 66000 koron szwedzkich w Częstochowie

2015-05-07

W dniu 6.05.2015r. w Częstochowie na ulicy Orkana doszło do kradzieży z włamaniem do mieszkania w bloku. Złodzieje ukradli z mieszkania złoto plus gotówkę w obcej walucie. Była to kwota 66000 SEK czyli szwedzka Korona. O całym zdarzeniu oczywiście policja została poinformowana.


W związku z tym, że jest to rzadko wymieniana i spotykana waluta w Polsce, proszę wszystkie Kantory w Polsce o zgłoszenie na Policję natychmiast gdy ktoś będzie dziwnie się zachowywał i chciał jakąś kwotę tej waluty wymienić w kantorze. W przypadku ujawnienia podejrzanej osoby informować POLICJĘ lub dzwonić na ten nr 721 589 816. Przewidziana WYSOKA NAGRODA dla osoby, która doprowadzi do zatrzymania spraców kradzieży. 

 

Redkacja Kantor.pl

 

Autor:

Zespół Kantor.pl

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót


Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych