Logo kantor.pl

Ikona telefonu +48 22 859 0218 serwis (8:30 - 16:30 pon-pt) infolinia (9:00 - 17:00 pon-pt)

Zarejestruj się

Zaloguj się

PL

PL Polski EN English

Kradzież 66000 koron szwedzkich w Częstochowie

2015-05-07

W dniu 6.05.2015r. w Częstochowie na ulicy Orkana doszło do kradzieży z włamaniem do mieszkania w bloku. Złodzieje ukradli z mieszkania złoto plus gotówkę w obcej walucie. Była to kwota 66000 SEK czyli szwedzka Korona. O całym zdarzeniu oczywiście policja została poinformowana.


W związku z tym, że jest to rzadko wymieniana i spotykana waluta w Polsce, proszę wszystkie Kantory w Polsce o zgłoszenie na Policję natychmiast gdy ktoś będzie dziwnie się zachowywał i chciał jakąś kwotę tej waluty wymienić w kantorze. W przypadku ujawnienia podejrzanej osoby informować POLICJĘ lub dzwonić na ten nr 721 589 816. Przewidziana WYSOKA NAGRODA dla osoby, która doprowadzi do zatrzymania spraców kradzieży. 

 

Redkacja Kantor.pl

 

Autor:

Zespół Kantor.pl

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót

O nas

Jak to działa?

Korzyści

Pomoc