src=
Logowanie Załóż darmowe konto Rejestracja english

Godziny świąteczne serwisu kantor.pl

2013-12-23

W celu zapewnienia sprawej obsługi Klientów kantor.pl w okresie świąteczno-noworocznym, uprzejmie informujemy, że obsługa transakcji w kantor.pl będzie odbywała się wg następującego harmonogramu i dostępności poszczególnych usług:

23 grudnia – standardowe godziny pracy (9:00 – 16:15)
24 grudnia – skrócone godziny pracy (9:00 – 12:00)
25 grudnia – Święto – wolne
26 grudnia – Święto – wolne
27 grudnia – standardowe godziny pracy (9:00 – 16:15)
30 grudnia – standardowe godziny pracy (9:00 – 16:15)
31 grudnia – skrócone godziny pracy (9:00 – 12:00)
1 stycznia – Święto – wolne

Ponadto, uprzejmie informujemy, że w okresie świątecznym i po godzinach pracy można składać zlecenia 'Twój kurs' i 'Twój termin' – dopasowanie zleceń odbywa się tylko w godzinach pracy przedstawionych powyżej. W całym okresie świątecznym po godzinach naszej pracy dostępna jest usługa natychmiastowej wymiany. Wypłata środków po realizacji tej usługi jest wykonywana następnego dnia roboczego.

Proszę zwrócić także uwagę na harmonogramy przelewów w Państwa bankach w dniu 24 i 31 grudnia. Większość instytucji bankowych w tych dniach pracuje w skróconym wymiarze i to samo dotyczy systemów informatycznych w bankach, które nie będą dostępne przez cały dzień.

 

 
Redakcja Kantor.pl

 

Autor:

Zespół kantor.pl

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót

Zarejestruj się ZA DARMO i sprawdź ile oszczędzisz

W kilka minut zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności jednego z pierwszych kantorów internetowych.

Załóż konto
Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych