Logo kantor.pl

Ikona telefonu +48 22 859 0218 serwis (8:30 - 16:30 pon-pt) infolinia (9:00 - 17:00 pon-pt)

Zarejestruj się

Zaloguj się

PL

PL Polski EN English

Dobry moment na zakup franka szwajcarskiego

2014-05-26

Dzisiejszy dzień, a także ostatni tydzień, przyniósł umocnienie złotego do podstawowych walut, szczególnie do franka szwajcarskiego CHF i do euroOstatnich kilka dni przyniosło zauważalne umocnienie złotego. Złoty wyraźnie umocnił się w stosunku do franka szwajcarskiego. Jest to oczywiście bardzo dobra informacja dla osób spłacających kredyty we frankach.


Posiadacze kredytów we frankach, którzy spłacają raty bezpośrednio w walucie
CHF, z niecierpliwością obserwują pozytywną tendencje kursu i liczą na dalsze umocnienie złotówki. Mamy więc dziś dobry dzień na zakup franka i możliwość oszcędności w spłacie kredytu. Serwis kantor.pl prognozuje, że trend ten może sie cofnąć w ciągu tygodnia.


 

Spłacaj kredyt walutowy CHF bez wysokiej marży bankowej

Jeżeli spłacasz kredyt hipoteczny we frankach szwajcarskich (CHF), internetowy kantor Kantor.pl jest dla Ciebie właściwym partnerem, który całodobowo w bezpieczny sposób zrealizuje zakup franka po niskiej marży. kredyt we frankach szwajcarskichTeraz będziesz mógł spokojnie spać, wiedząc ze spłacasz kredyt walutowy po międzybankowym kursie walut Forex, a dzięki usłudze 'Wymień walutę we własnym terminie', nie musisz już pamiętać o comiesięcznym terminie spłaty raty kredytowej. Możesz zdefiniować stały, cykliczny termin wykonania zlecenia zakupu lub sprzedaży waluty i wskazać rachunek, na który powinny być przelane wymienione środki, a wszelkie operacje będą wykonywały się automatycznie - wystarczy się zarejestrować. Usługa jest całkowicie bezpłatna, nie jest pobierana żadna prowizja. Jeśli jeszcze nie spłacasz kredyt walutowy przez nasz internetowy kantor.pl, pobierz wzór wniosku o spłatę kredytu we frankach pod linkiem: Wzór wniosku o spłatę kredytu walutowego przez kantor.pl. 

 

 

Autor:

Zespół Kantor.pl

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót

O nas

Jak to działa?

Korzyści

Pomoc