Logo kantor.pl

Ikona telefonu +48 22 859 0218 (9:00 - 16:15 pon-pt)

Zarejestruj się

Zaloguj się

Polres. Kantor całodCałodobowy Kantor Wymiany Walut Polres & Cris

to jest mój kantor

Klonowa 22
00-591 Warszawa

 

Telefon kontaktowy: 22 668 69 45

 

Kantor znajduje się przy ulicy Grójeckiej w Warszawie. Kantor Polres & Cris został założony w roku 1990 co najlepiej świadczy o jego silnej pozycji na rynku finansowym. W ciągu działalności udało się firmie Polres & Cris pozyskać liczne grono stałych Klientów, którzy wybierają usługi kantorowe. 

Na przestrzeni lat działalności Kantoru Polres & Cris, firma zdobyła doświadczenie w analizie rynku pieniężnego, dzięki czemu nasi Klienci mogą zawsze liczyć na fachową poradę oraz dobre oferty kursowe.

Kantor-Polres zapewnia:

  • dyskrecję, profesjonalną i szybką obsługę

  • najlepsze, indywidualnie negocjowane kursy

  • fachowy personel, całodobową obsługę

Pracownicy to osoby komunikatywne, z wyższym wykształceniem oraz porozumiewające się w językach obcych, przygotowane do obsługi Klientów obcojęzycznych.


Ponieważ ostatnimi czasy ceny zmieniają się niezwykle dynamicznie, informujemy że nie zawsze jesteśmy w stanie umawiać się na godzinę. Jednocześnie przypominamy że na zmiennośc rynku nic nie poradzimy, zatem prosimy o kontakt telefoniczny, po którym ustalimy czy bieżąca cena się dla Państwa w najbliższym czasie nie zmieni. 

Wszystkie konta są prowadzone poprzez bank PEKAO SA i tylko w ramach tego banku przelewy są darmowe i natychmiastowe. Przelewy walutowe do innych banków objęte są dodatkową prowizją uzależnioną od wielkości przelewu.
 

 

Godziny otwarcia

Kantor-Polres Warszawa
Kantor jest czynny całodobowo 24h. Czynny również w weekendy. 

 

 

Strona www: http://www.kantor-polres.pl

Notowania kursów: http://www.kantor-polres.pl/duzekursy.php

 

powrót

Aktualności dotyczące Kantorów

2015-11-30

Ile kosztuje realizacja przelewu walutowego za granicę?

Przelewy międzynarodowe potrafią kosztować sporo, zwłaszcza kiedy w miesiącu musimy wykonać ich kilka. Operacja księgowania przelewów międzynarodowych trwa o wiele dłużej niż w przypadku standardowego przelewu złotówkowego. Technicznie przelewy międzynarodowe mogą być realizowane z kont w złotówkach jak również kont walutowych. zobacz całość

2015-11-02

Zabezpiecz swój kantor przed złodziejem

Kantory stacjonarne narażone są na kradzieże nieustannie. Rocznie starty w wyniku kradzieży w kantorach sięgają setek miliardów złotych. Przestępcami nie zawsze są złodzieje i sprawcy napadów, prócz nich warto pamiętać także o nieuczciwych kasjerach oraz włamywaczach. Tym samym warto się zabezpieczyć przed stratami finansowymi czy to w postaci zabezpieczeń lokalu, czy samej gotówki. zobacz całość

O nas

Jak to działa?

Korzyści

Pomoc