src=
Logowanie Załóż darmowe konto Rejestracja english

kantor.pl z licencją Małej Instytucji Płatniczej

2020-04-26

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że SUPER GRUPA PL sp. z o.o. – właściciel i operator serwisu internetowego kantor.pl uzyskała pozytywną rekomendację i została wpisana do rejestru Małych Instytucji Płatniczych prowadzonego przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego.
Oznacza to, że jako instytucja nadzorowana przez KNF, właściciel serwisu kantor.pl będzie w stanie zaoferować Państwu jeszcze większe bezpieczeństwo świadczonych usług.
To również zapowiedź wprowadzenia w przyszłości przez naszą platformę zmian i nowych produktów, które niewątpliwie podniosą jakość wymiany waluty za pośrednictwem platformy kantor.pl.
Więcej informacji na ten temat już wkrótce znajdą Państwo na stronie internetowej kantor.pl.

pozdrawiamy,
Zespół kantor.pl

 

Autor:

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót

Zarejestruj się ZA DARMO i sprawdź ile oszczędzisz

W kilka minut zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności jednego z pierwszych kantorów internetowych.

Załóż konto
Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych