kantor.pl z licencją Małej Instytucji Płatniczej

2020-04-26

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że SUPER GRUPA PL sp. z o.o. – właściciel i operator serwisu internetowego kantor.pl uzyskała pozytywną rekomendację i została wpisana do rejestru Małych Instytucji Płatniczych prowadzonego przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego.
Oznacza to, że jako instytucja nadzorowana przez KNF, właściciel serwisu kantor.pl będzie w stanie zaoferować Państwu jeszcze większe bezpieczeństwo świadczonych usług.
To również zapowiedź wprowadzenia w przyszłości przez naszą platformę zmian i nowych produktów, które niewątpliwie podniosą jakość wymiany waluty za pośrednictwem platformy kantor.pl.
Więcej informacji na ten temat już wkrótce znajdą Państwo na stronie internetowej kantor.pl.

pozdrawiamy,
Zespół kantor.pl

 

Autor:

Zespół Kantor.pl

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót


Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych