src=
Logowanie Załóż darmowe konto Rejestracja english

Jak wymieniać walutę?

ekspresowa wymiana walut

Zobacz cztery proste kroki, aby zarejestrować się i wymienić

tanio walutę w serwisie Kantor.pl

 

 

W pierwszym kroku Zaloguj się lub jeśli nie masz jeszcze konta w naszym serwisie Zarejestruj się.

Jeśli już masz konto zaloguj się do panelu transakcyjnego serwisu i zdefiniuj rachunki bankowe, na które będą wykonywane przelewy. Wybierając zakładkę wpłata środków sprawdzisz jaką kwotę, z jakiego rachunku w Twoim banku i na jaki rachunek w serwisie Kantor.pl należy przelać środki, aby dokonać wymiany walut.

 

 

W drugim kroku zaloguj się do Twojego banku i uzupełnij formularz przelewu o dane wskazane w zakładce wpłata środków serwisu kantor.pl. Po wpisaniu odbiorcy, numeru rachunku bankowego, tytułu oraz kwoty przelewu zlecasz przelew w swoim banku.

 

 

Potwierdzenie wpłaty środków w Kantor.pl. W trzecim kroku gdy przelane przez Ciebie środki zostaną zaksięgowane na rachunku Kantor.pl otrzymasz drogą mailową potwierdzenie dotarcia Twojego przelewu i gotowość do wymiany waluty w Kantor.pl.

 

 

W czwartym kroku logujesz się na Panel Transakcyjny Kantor.pl, wybierasz zakładkę wymiana walut i dokonujesz transakcji.

Po jej realizacji środki zostaną przelane na rachunek w Twoim banku i równocześnie otrzymasz potwierdzenie realizacji wymiany walut, a my wystawimy rachunek.

 

 

 

 

Zarejestruj się ZA DARMO i sprawdź ile oszczędzisz

W kilka minut zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności jednego z pierwszych kantorów internetowych.

Załóż konto
Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych