src=
Logowanie Załóż darmowe konto Rejestracja english

Godziny pracy podczas Świąt

2014-12-22

Szanowni Państwo,

w celu zapewnienia sprawej obsługi Klientów kantor.pl w okresie świąteczno-noworocznym, uprzejmie informujemy, że obsługa transakcji w kantor.pl będzie odbywała się wg następującego harmonogramu i dostępności poszczególnych usług:

Godziny pracy podczas okresu świątecznego
22 grudnia – standardowe godziny pracy (9:00 – 16:15)
23 grudnia – standardowe godziny pracy (9:00 – 16:15)
24 grudnia – skrócone godziny pracy (9:00 – 12:00)
25 grudnia – Święto – wolne
26 grudnia – Święto – wolne
29 grudnia – standardowe godziny pracy (9:00 – 16:15)
30 grudnia – standardowe godziny pracy (9:00 – 16:15)
31 grudnia – skrócone godziny pracy (9:00 – 12:00)
1 stycznia – Święto – wolne
2 stycznia – standardowe godziny pracy (9:00 – 16:15)
5 stycznia – standardowe godziny pracy (9:00 – 16:15)
6 stycznia – Święto – wolne

Ponadto, uprzejmie informujemy, że w okresie świątecznym i po godzinach pracy można składać zlecenia TWÓJ KURS i TWÓJ TERMIN – dopasowanie zleceń odbywa się tylko w godzinach pracy przedstawionych powyżej. W całym okresie świątecznym po godzinach naszej pracy dostępna jest usługa natychmiastowej wymiany  24h na dobę. Wypłata środków po realizacji tej usługi jest wykonywana następnego dnia roboczego.

Proszę zwrócić także uwagę na harmonogramy przelewów w Państwa bankach w dniu 24 i 31 grudnia. Większość instytucji bankowych w tych dniach pracuje w skróconym wymiarze i to samo dotyczy systemów informatycznych w bankach, które nie będą dostępne przez cały dzień.

W serwisie kantor.pl nie chodzimy spać. Oferta serwisu jest na bieżąco aktualizowana i dostępna całą dobę przez siedem dni w tygodniu. Niestety do ideału nam daleko za sprawą banków z którymi współpracujemy, które nie pracują w święta i dni wolne. Mimo iż staramy się, by transakcje wymiany waluty były realizowane niezwłocznie to należy mieć na uwadze, iż czas realizacji transakcji nie zależy wyłącznie od personelu serwisu kantor.pl.

Serwis podejmuje współpracę z dziesiątkami banków na całym świecie z myślą o przyspieszeniu finalizacji transakcji. Jeśli posiadasz konto bankowe w banku współpracującym z kantor.pl możesz liczyć na przelew już w kilka minut od zlecenia transakcji, co daje ogromną przewagę konkurencyjną nad pozostałymi kantorami online. Dodatkową zaletą współpracy z tak licznym gronem banków jest brak opłat za przelewy między rachunkami kantor.pl a Twoim kontem. Łącząc dostępność, korzystne ceny oraz wygodę obsługi zapewniamy najwyższe standardy usług wymiany walut.

 

 
Redakcja Kantor.pl

 

Autor:

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót

Zarejestruj się ZA DARMO i sprawdź ile oszczędzisz

W kilka minut zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności jednego z pierwszych kantorów internetowych.

Załóż konto
Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych