src=
Logowanie Załóż darmowe konto Rejestracja english

Dzień wolnym dla walut USD, GBP, CHF

Informujemy, że 25 maja 2015 r. jest dniem wolnym dla walut: USD, GBP, CHF. Transakcje wymiany USD, GBP, CHF w tym dniu mogą być realizowane z jednodniowym opóźnieniem. Przepraszamy za powstałe utrudnienia.


dzień wolny dla walut W kantor.pl kursy walut są wyjątkowo atrakcyjne na tle konkurencyjnych internetowych kantorów czy banków, co tyczy się zwłaszcza takich walut jak euro, dolar czy funt. Również kiedy masz ustalony termin spłaty np. kredytu lub zapłaty za wynajem mieszkania czy studia możesz ustalić termin, w jakim wymiana nastąpi automatycznie. Nie musisz wtedy pamiętać o realizacji transakcji, wystarczy wcześniej skorzystać z funkcji Twój Termin – transakcji odroczonej o wskazanej dacie realizacji.

Dzięki współpracy z większością w Wielkiej Brytanii (
między innymi Santander, Barclays, Halifax Bank of Scotland, HSBC, Lloyds TSB, Natwest, Royal Bank of Scotland - RBS), Szwajcarii, a także w USA możliwa jest błyskawiczna i bezpłatna realizacja transakcji. Tym samym katalog zalet korzystania z kantor.pl się poszerza z korzyścią dla kantoru internetowego i komfortu Użytkownika.

 

Redakcja

Zarejestruj się ZA DARMO i sprawdź ile oszczędzisz

W kilka minut zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności jednego z pierwszych kantorów internetowych.

Załóż konto
Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych