Dzień wolnym dla walut USD, GBP, CHF

2015-05-22

Informujemy, że 25 maja 2015 r. jest dniem wolnym dla walut: USD, GBP, CHF. Transakcje wymiany USD, GBP, CHF w tym dniu mogą być realizowane z jednodniowym opóźnieniem. Przepraszamy za powstałe utrudnienia.


dzień wolny dla walut W kantor.pl kursy walut są wyjątkowo atrakcyjne na tle konkurencyjnych internetowych kantorów czy banków, co tyczy się zwłaszcza takich walut jak euro, dolar czy funt. Również kiedy masz ustalony termin spłaty np. kredytu lub zapłaty za wynajem mieszkania czy studia możesz ustalić termin, w jakim wymiana nastąpi automatycznie. Nie musisz wtedy pamiętać o realizacji transakcji, wystarczy wcześniej skorzystać z funkcji Twój Termin – transakcji odroczonej o wskazanej dacie realizacji.

Dzięki współpracy z większością w Wielkiej Brytanii (
między innymi Santander, Barclays, Halifax Bank of Scotland, HSBC, Lloyds TSB, Natwest, Royal Bank of Scotland - RBS), Szwajcarii, a także w USA możliwa jest błyskawiczna i bezpłatna realizacja transakcji. Tym samym katalog zalet korzystania z kantor.pl się poszerza z korzyścią dla kantoru internetowego i komfortu Użytkownika.

 

Redakcja

 

Autor:

Zespół Kantor.pl

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót


Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych