src=
Logowanie Załóż darmowe konto Rejestracja english

Osoby studiujące za granicą

Studia poza granicami Polski?

Kantor online dla osób studiujących za granicąCoraz więcej polskich studentów wyjeżdza za granicę do takich krajów jak Wielka Brytania, (Szkocja), Francja, Niemcy, Szwajcaria i USA. Studiowanie za granicą to inwestycja, która w przyszłości będzie procentować. Jak każda dobra inwestycja, studia poza granicami Polski także nie są tanie.

 

Przelewy zagraniczne

Warto więc wykonywać opłatę za czesne, wynajem mieszkania czy akademika oraz inne wydatki edukacyjne, korzystając z platformy wymiany walut - Kantor.pl. Nasz kantor internetowy wymieni walutę szybko, w dobrej cenie, bez zbędnych formalności i co najważniejsze, pomoże w wysłaniu waluty z Polski za granicę. Ważnym atutem serwisu jest usługa transferu waluty za granicę.

 

Aby dokonać przelew zagraniczny tanio, wystarczy wejść na strone kantor.pl i zarejestrować się. Nie ma potrzeby zakładania konta walutowego w swoim banku w Polsce. Następnie należy się zalogować i przelać złotówki ze swojego konta złotókowego w swoim banku na nasze konto złotókowego, a potem kupic walutę - np. GBP i wysłać ją bezpośrednio do UK. W serwisie Kantor.pl powinno się zdefiniować docelowe konto walutowe GBP i po wymianie waluty, skierować zakupione GBP na owe konto bankowe w UK. Koszt przelewu GBP niezaleźnie od przelewanej kwoty wyniesie jedynie 5 pln.

 

Tanie przelewy zagraniczne

Dzięki usłudze międzynarodowego transferu, ze swojego konta bankowego prześlesz złotówki z Polski (wymieniając je na walutę na naszej platformie wymiany walut), a do dowolnego konta bankowego za granicę wyślesz euro, dolar amerykański, funt brytyjski lub frank szwajcarski CHF (lub odwrotnie). Wszystko odbędzie się bezpiecznie i automatycznie. A co najważniejsze dla studentów, z najniższymi na rynku kosztami przelewów zagranicznych. Koszt przelewu zagranicznego w EUR wynosi 3 PLN, a w przypadku funta brytyjskiego, dolara amerykańskiego i franka szwajcarskiego koszt przelewu wynosi 5 zł. Dokładne koszty przelewów i transferu środków pieniężnych za granicą opisane są w cenniku.

 

Z oferty serwisu Kantor.pl może skorzystać każdy rodzic lub student, pod warunkiem, że jest osobą fizyczną, która jest pełnoletnia i posiada pełną zdolność do czynności prawnych.

 

Przykładowe pytanie rodzica na temat dokonywania opłat za czesne

Rodzice których dzieci studiują zagranicą pytają:

Chce wymienić w Kantor.pl złotówki na funty GBP i wysłać na konto w LLOYDs TBS dla studiującej córki. Czy potrzebuję zakładać konto walutowe w moim banku ING?


W powyższej sytuacji nie ma potrzeby zakladania konta walutowego w banku ING. Należy przelać PLN ze swojego konta PLN w ING na nasze konto PLN w ING, a potem kupic GBP i wyslac je bezposrednio do UK. W serwisie kantor.pl powinno się zdefiniowac konto walutowe GBP w LLOYDs i po wymianie waluty, skierowac zakupione GBP na owe konto w UK. Koszt przelewu niezaleznie od przelewanej kwoty wyniesie jedynie 5pln.

 

Zarejestruj się ZA DARMO i sprawdź ile oszczędzisz

W kilka minut zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności jednego z pierwszych kantorów internetowych.

Załóż konto
Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych