Logo kantor.pl

Ikona telefonu +48 22 859 0218 serwis (8:30 - 16:30 pon-pt) infolinia (9:00 - 17:00 pon-pt)

Zarejestruj się

Zaloguj się

PL

PL Polski EN English

Brutalny napad na właściciela kantoru w Żarach

2015-01-12

Do brutalnej napaści na właściciela kantoru doszło 9 stycznia w Żarach. To pierwszy w 2015 roku tak brutalny napad na kantor. Ofiara walczy o życie z poważnymi obrażeniami. Policja oficjalnie nie podaje informacji o skradzionej kwocie waluty.

 

brutalny napad na kantorowcaJarosław H. Padł ofiarą brutalnej napaści o motywie rabunkowym. W okolicy południa, w piątek 9 stycznia napastnicy dokonali napadu na właściciela kantoru w Żarach. Do napaści doszło przy ulicy Szymanowskiego w pobliżu dyskontu Biedronka. Napastnicy uderzyli ofiarę w tył głowy, w wyniku czego ofiara doznała poważnego pęknięcia czaszki.

 

 

 

 


Ofiara napadu w poważnym stanie

Ranny właściciel kantoru wciąż przebywa w szpitalu oczekując na operację głowy. Ofierze skradziono pieniądze, aczkolwiek ostateczna suma rabunku nie jest znana. Pobicie widziało wiele osób, jednak do tej pory świadków zdarzenia, którzy zgłosili się na Policję nie jest wielu. Organy ścigania proszą o wszelkie informacje, jakie mogą przyczynić się do poszukiwań i schwytania sprawców. Zgłaszać można się zarówno na posterunkach Policji jak i do telewizji regionalnej. Prokuratura przejęła prowadzenie śledztwa w tej sprawie. 


Brak reakcji otoczenia?

Ofiara miała zaparkowany samochód pomiędzy blokami, do napadu doszło w zabudowanym terenie, w środku dnia, kiedy w tym miejscu przebywa wiele osób, mimo to nikt nie powiadomił policji i zdarzeniu i nie ma zeznań świadków. Właściciel kantoru został dotkliwie pobity, zabrano mu pieniądze z którymi zmierzał do banku. Z zeznań ofiary wynika, iż napastników było dwóch. 


Poszukiwania trwają

Wspólnik Jarosława H. Zeznaje, iż nie byli obserwowani, nie zauważyli niczego niepokojącego. Policja apeluje do świadków zdarzenia, by się ujawnili i pomogli Policji w ustaleniu sprawców, którzy odpowiedzą za rozbój.

 

Redkacja Kantor.pl

 

Autor:

Zespół Kantor.pl

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót

O nas

Jak to działa?

Korzyści

Pomoc