BREXIT - ważna informacja

2016-06-21

Szanowni Państwo,

w dniu 23 czerwca, w Wielkiej Brytanii odbędzie się referendum, w którym Brytyjczycy zadecydują o dalszej obecności lub opuszczeniu Unii Europejskiej (tzw. Brexit).

W dniu referendum (23.06), w nocy po referendum (23/24) oraz w dniu następnym po referendum (24.06), spodziewana jest bardzo duża zmienność kursów na rynku walutowym przy jednoczesnej potencjalnej małej płynności na niektórych walutach.
Może to skutkować szerszymi spreadami walutowymi na rynku forexowym, a tym samym okresową zmianą warunków cenowych (spreadów lub prowizji) w naszym serwisie.

Pierwsze, sondażowe wyniki referendum będą dostępne w późnych godzinach wieczornych 23.06, zaś pełne wyniki powinny być dostępne 24.06 we wczesnych godzinach porannych.
W tym czasie, poza godzinami naszej pracy, a więc po godzinie 16:15 we czwartek (23.06) i do godziny 9:00 w piątek (24.06) wymiana walut w serwisie nie będzie możliwa. Jeśli duża zmienność kursów walut będzie utrzymywała się do końca dnia 24.06, wówczas niedostępność serwisu zostanie przedłużona na cały weekend, tj. nie będzie możliwości wymiany walut po godzinach pracy w piątek (24.06) do poniedziałku (27.06) rano.

Niezależnie od okoliczności rynkowych będziemy dokładali wszelkich starań, aby w okresie dużej zmienności realizować Państwa zlecenia z możliwie najlepszymi warunkami dostępnymi na rynku.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Kantor.pl

 

Autor:

Zespół Kantor.pl

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót


Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych