src=
Logowanie Załóż darmowe konto Rejestracja english

Awaria w Banku Santander dzień drugi

2022-03-01

Szanowni Państwo,

ze względu na problemy techniczne w korporacyjnej części Santander, rozliczanie transakcji (wpłat i wypłat) na rachunki w tym banku, ciągle nie jest możliwe. Przedstawiciele banku sami nie potrafią udzielić informacji kiedy naprawią swoje systemy informatyczne.
Jeśli potrzebujecie Państwo pilnie wykonać przewalutowanie to sugerujemy skorzystanie z naszych rachunków bankowych w innych bankach, które działają bez zakłóceń.
Informacje o zasileniu rachunku w innych bankach (numer rachunku) można znaleźć w zakładce Portfel.
Rozliczanie przelewów na rachunki Santander będziemy realizowali po naprawieniu systemów w banku.
Przepraszamy za utrudnienia, jednak nie mamy żadnego wpływu na terminowość usunięcia awarii w banku.

Pozdrawiamy,
Zespół kantor.pl

 

Autor:

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót

Zarejestruj się ZA DARMO i sprawdź ile oszczędzisz

W kilka minut zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności jednego z pierwszych kantorów internetowych.

Załóż konto
Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych