src=
Logowanie Załóż darmowe konto Rejestracja english

6 kwiecień 2015 - Święta Wielkanocne

2015-04-06

Ze względu na Święta Wielkanocne, 6 kwietnia, kantor internetowy kantor.pl funkcjonuje w tym dniu tak jak w dzień wolny od pracy, tj. tego dnia można składać zlecenia oraz można wykonywać transakcje 'Tu i teraz 24'. Wypłaty zlecone tego dnia będą realizowane w najbliższy dzień roboczy, tj. 7 kwietnia. W święto 6 kwietnia banki i systemy informatyczne banków funkcjonują tak jak w weekend, co oznacza, że wpłaty do kantor.pl w niektórych bankach mogą być księgowane dopiero we wtorek, tj. 7 kwietnia.

Nikt nie lubi przepłacać, zwłaszcza kiedy zakup waluty może poczekać, nie potrzebujemy waluty na już. Wówczas doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z serwisu internetowego kantor.pl. W serwisie można wymienić dowolna ilość waluty od ręki jak również z funkcją transakcji odroczonej o nazwie Twój kurs. Polega ona na tym, iż użytkownik określa pewien pułap kursu kwotowo, po którym chciałby wymienić walutę w określonej ilości. W momencie kiedy nadarzy się taka sytuacja, w której kurs osiągnie wskazaną kwotę transakcja sama się zrealizuje.

W kantor.pl kursy walut są wyjątkowo atrakcyjne na tle konkurencyjnych internetowych kantorów czy banków, co tyczy się zwłaszcza takich walut jak euro, dolar czy funt. Również kiedy masz ustalony termin spłaty np. kredytu lub zapłaty za wynajem mieszkania czy studia możesz ustalić termin, w jakim wymiana nastąpi automatycznie. Nie musisz wtedy pamiętać o realizacji transakcji, wystarczy wcześniej skorzystać z funkcji Twój Termin – transakcji odroczonej o wskazanej dacie realizacji. Dzięki współpracy z większością banków tak w Wielkiej Brytanii, Szwajcarii jak i w USA możliwa jest błyskawiczna i bezpłatna realizacja transakcji. Tym samym katalog zalet korzystania z kantor.pl się poszerza z korzyścią dla kantoru internetowego i komfortu Użytkownika.

 

 

 
Redakcja Kantor.pl

 

 

Autor:

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót

Zarejestruj się ZA DARMO i sprawdź ile oszczędzisz

W kilka minut zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności jednego z pierwszych kantorów internetowych.

Załóż konto
Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych