src=
Logowanie Załóż darmowe konto Rejestracja english

16 czerwca - Boże Ciało / 16th June - Corpus Christi Day

2022-06-15

Szanowni Państwo,

ze względu na Święto Bożego Ciała w dniu 16 czerwca, kantor internetowy kantor.pl funkcjonuje w tym dniu tak jak w dzień wolny od pracy, tj. tego dnia można składać zlecenia oraz można wykonywać transakcje FX24. Wypłaty zlecone tego dnia będą realizowane w najbliższy dzień roboczy, tj. 17 czerwca.
W święto 17 czerwca, banki i systemy informatyczne banków funkcjonują tak jak w weekend, co oznacza, że wpłaty do kantor.pl w niektórych bankach mogą być księgowane dopiero w piątek, tj. 17 czerwca.

Pozdrawiamy,
Zespół kantor.pl

----------------------------------------------

Dear Sirs and Madams,

due to the Corpus Christi Day on June 16, the online currency exchange kantor.pl works on this day as on a non-working day, ie. on this day you can make orders and make FX24 transactions. Withdrawals ordered on that day will be processed on the next business day, ie. June 17th.
On June 17, banks and banks' IT systems operate as they do on the weekend, which means that payments to kantor.pl in some banks cannot be deposited until Friday, June 17.

Best regards,
kantor.pl Team

 

Autor:

 

Powyższy komentarz walutowy ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Przedstawiony komentarz walutowy i przedstawione prognozy walutowe nie powinny stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor.pl, ani właściciel serwisu i jego partnerzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu, ani za szkody poniesione w ich wyniku. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Kantor.pl jest zabronione.

 

powrót

Zarejestruj się ZA DARMO i sprawdź ile oszczędzisz

W kilka minut zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności jednego z pierwszych kantorów internetowych.

Załóż konto
Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych