Logo kantor.pl

Ikona telefonu +48 22 859 0218 (9:00 - 16:15 pon-pt)

Zarejestruj się

Zaloguj się

Usługi Kantor.pl

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom udostępniamy następujące modele transakcyjne pozwalające na transakcje natychmiastowe oraz odroczone:

 

Tu i Teraz - Transakcja natychmiastowa

Usługa ta pozwala na szybką wymianę waluty. Prezentowany kurs jest aktualny dzięki odświeżaniu co 2 sekundy. Błyskawiczny przelew jest wykonywany natychmiast po kursie w chwili transakcji. Wszystkie procesy wymiany i wpłat są zautomatyzowane, co pozwala na wyeliminowanie jakichkolwiek błędów bez dodatkowych kosztów.

 

Twój Kurs - Transakcja odroczona

Usługa ta pozwala na wymianę waluty po określonym przez Państwa kursie. Zlecenie wymiany można złożyć w dowolnym czasie, zrealizowane zostanie natomiast automatycznie gdy w godzinach pracy serwisu (w dni robocze) określony przez Państwa kurs spotka się z kursem na rynku. Usługa ta jest bez kosztowa, nasz serwis nie pobiera żadnej prowizji.

 

Twój Termin - Transakcja odroczona

Dzięki tej usłudze mogą Państwo ustawić stały, cykliczny termin wykonywania zlecenia zakupu bądź sprzedaży waluty oraz wskazać rachunek na który zostaną przelane wymienione środki. Usługa ta jest bardzo pomocna dla osób, które spłacają kredyt hipoteczny i którym zależy na obniżenia kosztów dzięki tej bezpłatnej usłudze

 

Przelew międzynarodowy

Przelew międzynarodowy pozwala na wysyłanie waluty z zagranicy do Polski jak również w drugim kierunku czyli z Polski za granicę. Usługa ta jest całkowicie bezpieczna i zautomatyzowana oraz co najważniejsze ma najniższe na rynku koszty przelewów międzynarodowych.

 

Tu i Teraz 24 - Transakcja natychmiastowa 24

Model ten pozwala na wymianę walut z aktualnym kursem po godzinach pracy serwisu kantor.pl. Tu i Teraz 24 umożliwia bezpłatne całodobowe transakcję. Środki po wymianie będą zaksięgowane na wewnętrznym koncie lub wysłane na rachunek odbiorcy. Wypłata środków zostanie wykonana następnego dnia roboczego.

O nas

Jak to działa?

Korzyści

Pomoc